Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34150 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT: jak zrobic czapke z gazety?;) , Kraszan 16/11/04 18:28
kto wie?:)

  1. ja wiem , kubazzz 16/11/04 18:44
    opisac?

    SM-S908

    1. no pytanie.. , Kraszan 16/11/04 18:56
      bede wdzieczny:) dzis pytalem 10 inzynierow na politechnice i zaden nie potrafi;)

  2. Też wiem , Agnes 16/11/04 18:47
    ps. Trzeba było dać w tytule posta, że to ankieta.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. wiem.. a jak zrobic z czapki gazete? , Grocal 16/11/04 18:56
    ^_^

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  4. Looool - post tygodnia :-)))))))))))))))) , Doczu 16/11/04 18:56
    123

    1. to jest lepsze;) , Kraszan 16/11/04 19:17
      http://www.kraszan.neostrada.pl/czapka.jpg

  5. No to lecim , Doczu 16/11/04 19:03
    masz gazetę, układasz ja złożoną na pół na stole , "poziomo", i oba górne rogi zaginasz do dołu, tak aby łaczyły się na środku, nieco powyżej dolnej krawędzi.
    Zostanie Ci wówczas na dole taki pasek ok 2-3 cm gazety, która jest nie złozona. Wywijasz ten "margines" jedną cześc na jedną stronę, a drugą na drugą, i zaginasz rogi, tak aby z całej gazety wyszedł trójkat.
    Potem rozkładaasz i już masz czape.

    1. Były tez wersje bardziej skomplikowane, ale... , Doczu 16/11/04 19:05
      ... teraz nie pamietam :-(

      1. Instrukcja była w XVI. księdze Tytusa , zartie 16/11/04 19:12
        Nazywało się to czapeczka drukarza. Niestety nie mam teraz jak zeskanować :-(

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. I w dodatku z tej czapeczki drukarza można było , sebtar 16/11/04 19:28
          np. mitrę biskupią zrobić. BTW to jedna z lepszych ksiąg Tytusa, teksty które tam były pamiętam do dzisiaj i czasem używam w pracy ;-)

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

    2. gazetla z lidla.. , Kraszan 16/11/04 19:11
      sie na cos przydala:)) o jaaa, siedze w czapie przed komputerem;)

      czekam na inne propozycje:))

      1. A co Ty kurna za prochy bierzesz ??? , Doczu 16/11/04 20:38
        Schowaj te Extasy :PP

        1. :))) , Kraszan 16/11/04 21:25
          czysty jestem, kumpel nie potrafi obslugiwac cyfraka;)

  6. kurde... mam takie wrażenie jakby ktoś już kiedyś zadawał takie pytanie :/ , trol 16/11/04 19:07
    albo bład w moim procesie myślowym albo post taki juz skasowano bo ni-ma w archiwum :]

  7. klasyczny stateczek to chyba każdy powinien... , XTC 16/11/04 19:23
    w Tytusie zaś był przepis na czapkę drukarza bodaj - taka tam "S" klasa :)

    Linux

    1. Pamiętam to ! 3 lata robiłem ta czapke bo niemogłem zakumać hehehe , trol 16/11/04 19:36
      123

  8. nie ma jak metoda obrazkowa... , Grocal 16/11/04 19:44
    http://www.kid-craft-central.com/origami-hat.html

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  9. Pytanie MA-SA-KRA!!! , sgdave 16/11/04 23:00
    ROTFL very very big!!!

    Kazde 60 Sekund Zlosci Pozbawia
    Ciebie Minuty Radosci

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL