Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37856 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś próbował założyć dziś konto na Steam?? , Marcel_27 16/11/04 21:35
Bo ja wlasnie wykosztowałem się na HL2, podniecony jak królik przyleciałem do domu, nie zdejmując kurtki pobiegłem do kompa, z błyskiem w oku przeszedłem przez 5-o dyskową instalację, naładowałem akumulatorki w myszce, zasiadłem do gry i .... no i nic, bo nie mogę sobie założyć konta na steamie. Pan komputer pisze mi, że mam error 200 - connection reset by peer. i tak w koło Macieju. i się zastanawiam czy to serwer Steama dziś padł pod naporem rzesz czy to moje wcześniejsze "eksperymenty" ze steamem przy próbie instalacji kioskowego CS:S wracają mi czkawką..

Czy ktoś próbuje zrobić teraz to co ja i ma podobne objawy?

  1. caly swiat oszalal - chyba , RoY 16/11/04 22:17
    ja tez mam klopoty z rejestracja - troche to trwa .... :)
    ale chyba warto poczekac jeszcze troche
    RoY

  2. udalo sie komus ? , RoY 16/11/04 22:19
    Udalo Ci sie ?
    bo mi jeszcze nie.....

  3. Heh , Ament 16/11/04 22:25
    Jak ja dzisiaj chcialem pograc w CS to tak jak zawsze mialem latency 50-60 tak dzisiaj jest 200-300:/

    I
    -AMENT-
    I

  4. Faktycznie , Piter 16/11/04 23:03
    były małe problemy najpierw z założeniem konta a potem czekałem jak głupi zanim się "unlock" plików nie zrobi. Gdy już myślałem że zagram to jakieś pliki zaczął zasysać. Samo przebicie się przez steam'a zajęło mi bitą godzinę, już nie wspomnę o kumunikatach typu "serwer przeciążony wróc później".
    Trzeba walczyć ostro, w końcu się uda połączyć

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. ale ja nawet konta nie moge zalozyc..... , RoY 16/11/04 23:06
      pojawia sie blad error 10061 cos tam costam connection refused....
      wqrza mnie to strasznie....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL