Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:34
 » bobbaniak 18:33
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42434 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czemu nie mogę zainstalować XP ???? , cristobal 17/11/04 16:49
Mam płytę Epox 8RDA3+ i dysk SATA,bez problemu instaluje WIN 98 natomiast próba zainstalowania WIN XP sp2 kończy się wyświetleniem ekranu z informacją że instalator nie znalazł twardego dysku!!?? Co zrobić??

  1. na dyskietce masz , Hitman 17/11/04 16:51
    drivery do sata - podczas instalacji ładujesz je i po problemie

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. nie mam dyskietki , cristobal 17/11/04 16:57
      A jak nie mam tej dyskietki ?? można to gdzieś pobrać??

      1. bo ją musisz zrobić: , fiber 17/11/04 17:07
        http://cruftbox.com/blog/archives/000867.html

        Analiza uryny może wykazać chorobę
        jednostki, analiza urny chorobę
        społeczeństwa

  2. Zobacz , PaWiAn 17/11/04 17:01
    czy płyta ze sterami da się odpalić z biosa. kiedyś miałem tak z jakimś Asrockiem . Odpalało się z biosa płytę ze sterami i po chwili wyskakiwalo, żeby włożyć dyskietkę bo skopiuje na nią stery od sata i dopiero potem reset kompa płyta z Winem Xp i instalujemy.

  3. nie pomogło , cristobal 17/11/04 17:14
    nie pomogła płyta z sterami,nie dała się odpalić z biosa,wgrałem przed chwilą nowy bios i też nic nie pomogło,nie mam tej dyskietki!! nie wiem co zrobić!!

    1. to jest wlasnie bol dyskow sata... , Fizban 17/11/04 17:41
      musisz isc do kumpla ktory ma kompa i wziac ze soba cd plyty glownej oraz czysta dyskietke. Na dyskietke musisz nagrac stery do sata z cd (przeczytaj readme.txt - czasami trzeba potworzyc na dyskietce katalogi o okreslonych nazwach). Potem w czasie instalacji windy gdy beda sie przegrywalt pliki instalacyjne musisz wcisnac F6 gdy bedzie o tym mowa....stery do sata sie zainstaluja a dysk bedzie po tym widziany normalnie.

  4. W epoxach Silicon Image , Emios 17/11/04 18:48
    Wejdz na byle jaka strione ASUSA, GIGABYTA..... I pobierz sobie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL