Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:17
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46497 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Ot] NFS2UG. Jak sprzedac samochod? , XiSiO 17/11/04 21:43
kurcze chcialem sprzedac samochod pojechalem do dealera, innym wybralem zamiast hyundaia tyburion celice, a sprzedal mi mazde moja co mialem wypasiona. :( mam teraz dwa gole samochody. jak sie sprzedaje sam samochod bez zamiany ?

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. stary... , ThY 17/11/04 23:06
    jestes nie na czasie! teraz wszyscy graja w hl2 i maja z nim problemy! a nie tam z nfs...

    :-)

  2. a jak obracac samochod tak jak w 1 czesci? , no13 17/11/04 23:12
    ????

    Iron Maiden

    1. właśnie się chyba nie da ;-((( , Auror 17/11/04 23:35
      też mi tego cholernie brakuje! A już najbardziej się wkurzyłem jak kupowałem spoiler .... oczywiście tego samego koloru co reszta fury i zmieniając je po kolei nie widziałem żadnej różnicy :-) jak kupowanie kota w worku ...

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

    2. A kółeczko szanowny Pan by nacisnął i przytrzymał ;) , maddog 18/11/04 00:39
      j.w

      1. nie , no13 18/11/04 09:39
        thx :-)

        Iron Maiden

  3. Sprzedać się nie da.. , maddog 18/11/04 00:38
    można tylko wymienić na inny ale jak wymienisz to tracisz wszystko co włożyłeś

    1. ee no ten tego , Yorg 18/11/04 08:42
      a jak wjedziemy w garazu do change parts (jakos tak) i ustawimy WSZYSTKO na stock to co?? (sproboje wieczorem jak wroce z pracy)

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. Dobry pomysł, nie pomyślałem o tym. , Pron! 18/11/04 09:35
        Niestety też jestem w pracy i nie sprawdzę :D
        Bo mam wypasioną RX8, wszystkie upgrady z zakresu performance, a chciałbym to wszystko przełożyć do Nisska 350Z albo Mitsu 3000GT.

        Slalom alejkom!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL