Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46786 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Men of Valor: kolejny problem... , ulan 18/11/04 01:13
jestem w tej lokacji, gdzie najpierw wysadzam w powietrze działo przeciwlotnicze, znajduje zestrzelonych lotników, wchodze do kościaoła i... no właśnie co dalej trzeba zrobić bo ciągle gine, ostrzał z dżungli jest zabójczy, za cholerę nie mogę przeżyć dłużej niż 2-3 minuty (próbowałem zająć już miejsce w różnych miejscach i nic, ciągle gine. Co trzeba dalej zrobić????

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. Ten fragment gry mnie rozsmieszyl , Conroy 18/11/04 07:43
    Nawet nie udalo mi sie wejsc do tego kosciola. Stalem sobie caly czas w dzungli i... ostrzeliwalem sie. Tez sie zastanawialem kiedy sie to skonczy. Czyli po prostu nie wchodz do kosciola. Ja sie zaczailem za jakims drzewem po lewej stronie, tak aby nie siegnely mnie dzialka przeciwnika i przeczekalem... a pozniej przylecial helikopter i zaczela sie sekwencja filmowa, samo przeciagnelo mnie do kosciola przez duza czesc mapy :)

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. zaczekaj, tzn , ulan 18/11/04 09:28
      że nie trzeba wchodzic do kościoła???? No dobra ok.
      tylko powiedz mi w którym dokladnie miejscu się ustawiasz???
      z tej strony wysadzonego działka?? koło zestrzelonego śmigłowca?? Kurcze, pare razy stałem w różnych miejscach (poza kościałem, to zawsze dostałem kule w plecy...

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  2. Nie pamietam dokladnie, save'y mam , Conroy 18/11/04 19:59
    Nie pamietam dokladnie. Gdy staniesz tak, ze na wprost bedziesz mial kosciol, po prawej strzelajace non-stop dzialko, to chyba to dzialko ktore sie wysadza jest po lewej. Z tego co pamietam to chyba przeszedlem za nie, ale pewien nie jestem. Nalezy ustawic sie po lewej stronie tak, aby dzialko (to na poczatku co bylo po prawej) nie moglo Cie siegnac. Zatrzymalem sie za jakims drzewem i strzelalem do czego moglem, ale nie na sile. Jakos sie udalo. Jakbys sie na dluzej zacial w tym miejscu to sluze save'em.

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. dzięki , ulan 18/11/04 20:47
      narazie sam pokombinuje, a jakby co to odezwę się do Ciebie :-)

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  3. no przeszedłem , ulan 18/11/04 23:45
    ten poziom :-)
    możesz mi powiedzić jak długa jest jeszcze ta gra, daleko jeszcze do końca potym etapie????

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL