Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46752 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HELP ME, monitor sie wylacza w trakcie startu systemu , luckyluc 18/11/04 01:43
Po wlaczeniu komputera wszystko jest ok, lecz podczas ładowania systemu a dokladniej po napisie "Windows 2003..." i takim powiedzmy pasku postepu monitor przechodzi w stan uspienia. Zaznaczam ze w trybie awaryjnym wszytsko sie laduje poprawnie ale w trybie normalnym problem sie powtarza za kazdym razem:///
co zrobic???????

// Get rich or die tryin.

  1. wiec tak: , Fantomas 18/11/04 01:52
    jakbyś miał XP to wybierasz F8 i "ostatnie prawidłowe uruchomienie systemu" ... u mnie pomogło .. nie znam W2003 ale przeciez to jeden shit :)))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. ale on sie chyba prawidlowo laduje... , luckyluc 18/11/04 02:07
      ...tylko ze ja nic nie widze poniewaz zauwalzylem ze moge korzystac z plikow udostepnionych wiec on sie raczej nie wiesza podczas startu systemu tylko poprostu wylacza mi monitor :/

      // Get rich or die tryin.

  2. To zrób tak... , JE Jacaw 18/11/04 04:19
    ...tryb awaryjny i wywal sterowniki do grafiki. Potem odpal normalnie i jeśli wszystko będzie dobrze to zainstaluj te sterowniki ponownie. Jakiedyś miałem podobnie jak w sterownikach przedobrzyłem z ustawieniami odświeżania - po prostu monitor dla ochrony się wyłącza.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  3. Na pewno coś nie tak jest... , Barbeus 18/11/04 04:32
    ze sterownikami grafiki albo z ustawieniami parametrów monitora. To co pisał Jacław powinno pomóc tylko najlepiej zainstaluj najnowsze drivery bo to jest bardzo istotne. Stare sterowniki to generalny powód większości problemów z kompami...
    Jaka masz grafike?
    Pozdro

    "Nie ma nic tak niedorzecznego czego
    by jakiś filozof nie powiedział..."

  4. juz jest OK , luckyluc 19/11/04 04:17
    Pomoglo odinstalowanie sterow w trybie awaryjnym a nastepnie w trybie normalnym komp sie wlaczyl prawidlowo i moglem zainstalowac nowa wersje steronikow. Moja karta to MSI GF4 Ti 4200 128 MB AGP8x
    Dziekuje za pomoc
    Pozdroo

    // Get rich or die tryin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL