Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52812 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znowu HL2-czy nie wkurza Was te notoryczne łączenie z netem?? , McSlavko 18/11/04 19:38
mi firewall wywala co chwila komunikat a gre juz dawno wyłaczyłem, a tu mi wyskakuje okienko ze steam.exe chce sie łaczyc z netem %$$$%#@$@#..........pytam.po kiego grzyba? normalnie zadzwonie jutro do dystrybutora i troche sobie z nim pogadam.bo jakos nie usmiecha mi sie "otwierania" komputera na jakąkolwiek firemke zeby sobie łaziła po moich danych.

Powered by 4x4

  1. Widzę, że kupiłeś :-) , Doczu 18/11/04 19:59
    123

    1. Musisz zatem uważać, na... , Doczu 18/11/04 19:59
      ... lotne , boardowe patrole mścicieli-przeciwników HL2 ;-)

  2. Ale mozesz tez grac w offline... , Ament 18/11/04 20:22
    Wylacz wtyczke - daj offline w steam i pozniej juz sie nie bedzie pytal. Ja natomiast mimo iz mam oryginal szukam innego cracka;-) a mianowicie NoCD bo juz zaczyna mnie lekko wqrwiac jak co chce pograc to musze wkladac plytke do CDka.

    I
    -AMENT-
    I

    1. fakt , Ptaszek Bitumiczny 18/11/04 20:38
      wqrwiajace

      Kierowca Bombowca
      A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
      giga 913N i inne bajery

  3. Oryginal i same z nim problemy. , Mms 18/11/04 20:39
    Kto by pomyslal. Hehe.

    Pozdrawiam

    1. I kupuj tu oryginały , Doczu 18/11/04 20:56
      111

    2. Jakie problemy? , konto-usuniete1 18/11/04 22:18
      Ja zainstalowalem i 0 problemow.
      A gra WYPAS. I to nawet na GF4Ti4200 smiga :)

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

  4. jak działa ten stream? , petrumi 18/11/04 21:12
    witam. miałem zamiar poczekać z realizacją mojego kuponu na HL2 który dostałem z ATI ale chyba nie wytrzymam. Znajomi kupili juz w sklepie i zachwalają dlatego postanowiłem sprobować. założyłem konto na streamie ale gdy probuje wybrac "browse game" wyskakuje komunikat o błędzie w połączeniu. Czy jest to oznaka przeciążenia serwerów?
    czy robie wszystko dobrze?

  5. hmm , Czarek 18/11/04 21:25
    heh... przyzwyczajajcie sie powoli - w przyszlosci prawie wszystkie gry (i nie tylko gry) beda sie tak zachowywac. Znak czasow.

  6. A czy ktoś próbował już cracków? , pachura 18/11/04 21:29
    Na BT pojawiło się już sporo cracków... to trochę głupie - kupujesz oryginał, chcesz zainstalować go na laptopie i np. zaszyć się na tydzień w puszczy - i nie możesz... trzeba kombinować z GPRS-em czy coś...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL