Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2203 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Canon G6 czy Nikon coolpix 8700 szybka rada - akustyk i inni , Artaa 19/11/04 11:55
odezwijcie się
dziś/jutro zakup

  1. cena podobna , Artaa 19/11/04 11:59
    więc nieistotna w ocenie

  2. Ja bym , Marcinex 19/11/04 12:09
    wziął Nikona, ten canon to jakos zabawkowo wygląda :) jak Ci zależy na zoomie to Nikon in plus.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  3. Oczywiscie że Nikon 8700 , dokmar 19/11/04 12:28
    Jeżeli Canon - to Power Shot pro1 nawet wygladają podobnie. Mam Nikona i optyka i oprogramowanie rewelacyjne. Zresztą szkła od nikona od dawna uwazane są za najlepsze :)
    Tym dwóm aparatom nie wiele brakuje do lustrzanek cyfrowych .
    pozdr.

    1. No Canon PS Pro1 to akurat... , Doczu 19/11/04 12:37
      ... IMO nijak się ma do takiego G3/G5, którego następca jest G6, więc jeśli już koniecznie Canon to jednak G6.
      Wracając jednak do tematu topica, to w tym konkretnym wypadku wybrałbym Nikona.

    2. hmm , akustyk 19/11/04 15:54
      kto Ci takich bajek naopowiadal, ze optyka Nikona jest najlepsza. chocby w swiecie malego obrazka, rownie dobre jakosciowo obiektywy (jak nie lepsze) robia Pentax, Contax, Tokina i Tamron. a wsrod producentow fotograficznych w ogole, Nikon niekoniecznie dotrzymuje kroku Sinarowi, Rodenstockowi czy chocby Hasselbladowi.

      inna kwestia, ze producent nie zalatwia sprawy. Nikon ma w dorobku swietne obiektywy i ma tez co najwyzej przecietne. prawda jest, ze w swiecie lustrzananek 35mm i DSLR optyka Nikona jest ogolnie lepsza niz Canona (to akurat nie dziwi, bo Canon pod tym wzgledem nie zachwyca) czy Olympusa. ale uogolnianie tego na kazdy przypadek jest MSZ mocnym naduzyciem

      http://akustyk.magma-net.pl

  4. Nikon. , PKort 19/11/04 12:53
    A może Sony F717?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. DZIEKI , Artaa 19/11/04 13:16
      123

  5. Nikon , arczi 19/11/04 14:59
    Mam i polecam. tylko dokup druga baterie.

    pozdrawiam

  6. hmm , akustyk 19/11/04 15:51
    MSZ, tez Nikon. ale w tej cenie to juz blisko do 300D i moze warto dociulac

    http://akustyk.magma-net.pl

  7. nikona nie znam , m&m 19/11/04 22:15
    ale jak jestes w granicach 3tys i troszke powyzej to - podobnie jak akustyk - polecalbym rebela

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL