Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2010 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HTML CSS itp. - dopasowanie wielkosci strony do rozdzielczosci ekranu... , Nebuchadnezzar 19/11/04 14:43
Jakie sa najlepsze sposoby (prosze o namiary i wskazowki) na to, aby dana strona byla dobrze wyswietlana w najpopularniejszych rozdzielczosciach? Np. dla 1024x768 strona jest z marginesami a dla 800x600 bez marginesow - jak to sie uzyskuje?

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. Zerknij do archiwum - było nie dalej jak 2 tyg. temu. , Doczu 19/11/04 15:11
    Nie pamiętam czy były jakies konkretne wskazówki, ale identyczny temat był założony.

  2. tabela , atay 19/11/04 17:08
    o stalej szerokosci - zerknij na www.frazpc.pl

    _- Atay -_

    1. ale jaka tabela? , myszon 19/11/04 18:15
      to już anachronizm. Teraz wszystko można w css-ie np. div o stałej szerokości. Rozwiązanie o wiele bardziej przejrzyste.

      Zależy jaki chcesz układ strony mieć. Jeśli standart |menu lewe|środek|menu prawe to ustawiasz bocznym divom stałą szerokość a środkowi dajesz maxwidth jakiś tam. To pozwoli stronce ładnie rozszerzyć się w większych rozdziałkach, ale w granicach smaku :) Zresztą wejdź na stronke z mojego siga i zobacz jak działa w różnych rozdziałkach.

      1. problem polega na tym , atay 20/11/04 13:47
        ze nie ma czegos takiego jak max-width czy maxwidth, jest tylko min-*

        na Twojej stronie podobnie - wiec gdzie rozwiazanie parametru maxwidth, bo mi sie bardzo przydal ?

        _- Atay -_

        1. a zobacz no go to tu: , myszon 20/11/04 23:15
          http://www.w3schools.com/css/css_dimension.asp

          max-width: Sets the maximum width of an element

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL