Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12292 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[jokes] 4 dowcipy na poczatek zimy , ViS 20/11/04 09:54
podejrzewam ze... byly :)

W którymś odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego pojawił się
Grabowski vel Kiepski. Kuba się go pyta:
- Proszę mi powiedzieć, jak to jest: grać ci±gle takiego
debila, idiotę i zarazem ewidentnego głupka?
Na co Grabowski:
- Pan to powinien wiedzieć najlepiej...



W swoim programie Kuba Wojewódzki pyta Korwina-Mikkego:
- Co Pan s±dzi o Michale Wi¶niewskim?
- O kim? - pyta Korwin.
- No o Michale Wi¶niewskim? - Wojewódzki
Na to Korwin:
- Nie kojarzę, kto to jest?
Wojewódzki odpowiada:
- No ten z czerwonymi włosami!
- No nie kojarzę nadal..
- No to ten z zespołu ICH TROJE, nie słyszał Pan?
Korwin Mikke:
- No nie słyszałem...
Wojewódzki:
- To jest Pan szczę¶liwym człowiekiem, że Pan nie
słyszał!!!
Na to Korwin z rozbrajaj±c± szczero¶ci±:
- O Panu też wcze¶niej nie słyszałem!

Cytat roku: "ZUS z pewno¶ci± jest instytucja przestępcz±,
ale nie można nazwać jej zorganizowana."

Rozmowa dwóch pracowników. Jeden mówi:
- Słyszałem, że podobno nieĽle podpadłe¶ "staremu"
- No niestety owszem...
- A czym?
- Było ostatnio przyjęcie w firmie, stary nalał szampana i
wzniósł toast "Niech żyj± pracownicy" A ja zapytałem: "Przepraszam, a za co...?"

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. przepraszam , ViS 20/11/04 09:55
    za szlaczki, cos sie spieprzylo przy kopiowaniu

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. bonus filmiki , ViS 20/11/04 10:24
    http://www.alcachondeo.net/...afas_flores_2004.zip

    http://www.alcachondeo.net/...gafas_patos_2004.zip (ekstra:))

    http://www.alcachondeo.net/...bajoloteria_2004.zip

    http://www.alcachondeo.net/...udinventos2_2004.zip

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. hehe, ale jazda :D , d-a-x 20/11/04 14:30
      ta gra przez kamerkę internetową :D

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

      1. mowisz o tej z glownej strony? , ViS 20/11/04 14:57
        pewnie fajna, ale niestety nie posiadam kamery :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  3. kopiowałes z Word'a ? , Master/Pentium 20/11/04 10:38
    ???

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. z maila :) , ViS 20/11/04 10:55
      wlasciwie z poptraya

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL