 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22178 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: wł±czone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O ¦ Ć |
 |
| |
|
Abit IS7-E i dziwne dĽwięki , Tronix 21/11/04 13:21 ostatnio moja wyzej wieniemiona plyta wydaje co jakis czas,ostatnio czesciej jakies dzwieki- mudulowany dzwiek syreny - cos jak straz pozarna :>, ale mimo tego komputer nie zawiesza sie ani nic, za pierwszym razem, natychmiast wylaczylem komputer(zamknij system), wlaczylem i nic sie nie stalo, pozniej wzialem na przetrzymanie ten dzwiek i sam ustal, ale ostatnio cos za dlugo piszczala wiec wylaczylem, nie mam niestety przy sobie instrukcji do plyty zeby to sprawdzic, nie wiecie co to moze byc ?- odp , cieniu 21/11/04 14:08
Być moze masz uruchomiony program ABIT EQ do monitorowania temperatury i prędko¶ci wentylatorów, jeżeli którys parametr jest nieprawidłowy to program będzie sygnalizował to dżwiękiem- po zaintalowaniu , Tronix 21/11/04 19:02
ABIT EQ wentyle zaczęły wariować (raz szybciej, raz wolniej), pikał co jaki¶ czas..
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|