Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 22192 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

instalowanie dysku sata , PooK 21/11/04 20:45
zainstalowalem na nowo xp i sterowniki od dysku sata (ten myk z f6 i sterownikami na dyskietce). Ale co dalej? W menadżerze urzadzen jest na liscie stacji dyskow, ale w moj komputer itd. go nie ma.
  1. czegos nie rozumiem , Yorg 21/11/04 21:00
    czy system jest na SATA??

    Bo jak tak to jakim cudem go nie widzisz skoro masz na nim system??

    A jezeli to dodatkowy dysk to musisz zalozyc na nim partycje :)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  2. a partycje porobione? , fatal 21/11/04 21:00
    123

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  3. partycje , PooK 21/11/04 21:24
    mozliwe :-D
    zaraz zobacze

  4. korzystając z okazji , merams 22/11/04 09:35
    zapytam,
    Czy ktoś spotkał się z takim problemem dysk sata 160GB, dwie partycje: pierwsza sys 10GB, druga pozostałe GB. System WinXP Pro+SP2. Przy włączaniu kompa włącza się sprawdzanie spójności dysku(przy każdym włączeniu, natomiast przy restarcie problem ten nie występuje). Próbowałem inne stery do sata ale problem nie zniknął. Proszę o jakieś rady, sugestie... dzięki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL