Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31583 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Serwer FTP jak zrobic??? , Koy 22/11/04 17:19
Mam stałe łacze i swoj stały IP. Jak najprosciej pod XP zrobic serwer do udostepniania plikow badz zapisywania, i moze swoja skrzynke pocztawa na tym serwerze. Jak sie do tego zabrac????

Koy

  1. instalujesz soft o nazwie xxxx ftp server , Ranx 22/11/04 17:24
    i masz.
    dokladniejsze info oczywiscie w archiwum.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. ja ostatnio wypracowalem , kubazzz 22/11/04 17:29
    ze najlepszy jest Serv-U . taki program.
    najwygodniejszy dla amatorow.
    poprowadzi Cie krok po kroku.

    SM-S908

  3. Ale ty chcesz stawiac serwer na swoim komputerze czy chcesz kupic/miec darmowe FTP ? , trol 22/11/04 17:29
    Bo jak na swoim komputerze to troche musisz sie pouczyć - mi ktos polecił Krasnala
    http://www.olesno.pl/~pablo/krasnal/index1.php/
    Jak ja go zakapowałem to chyba kazdy zakapuje :] ( Apacha nie kapowałem)

    A jak chcesz mieć darmowe ftp to poszukaj na goglach darmowych kont na www .

    1. chce postawic serwer , Koy 22/11/04 17:56
      na wlasnym kompie i jestemw tym zielony:(

      Koy

  4. proste do postawienia ftpy to CeasarFTP i GuildFTP , bwana 22/11/04 18:04
    ja uzywam CeasarFTP i sobie go chwale. Ma m.in. mozliwosc zdalnego administrowania nim a jego konfigurowanie jest naprawde proste.
    Poczta - tu radzilbym kupic (home.pl) lub zalozyc darmowe(o2.pl) konto. Zazwyczaj "rasowe" serwisy sa stabilniejsze i czesciej online niz domowy komputer/konsumenckie lacze.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  5. tez polecam GuildFTPd , J@rek 22/11/04 19:00
    chociaz Cesar tez est fajny i bardzo prosty, a ostatnio znalazlem jeszcze jeden darmowy serwer, calkiem przyjemny, ze spora iloscia funkcji... Quick'n Easy FTP Server

    http://www.stefe.webpark.pl/...lan/ftp-server.html

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL