Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31463 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

siec LAN, p2p - jak zepchnąć kolesia?? , ulan 22/11/04 18:50
mam rtaką sytuację: jestem w LANie z łączem o przpustowości 512 kbit/s. W umowie mam zagwarantowane łącze 320 kbit/s (w rzeczywistości jest to jednak tylko 256 kbit/s). Od pewnego czasu (mniej więcej tydzień 10 dni) w mojej sieci uaktywnił sie koleś i zaczął ciągnąć na potegę. Ma prawdopodobnie zagwarantowane tyle samo co ja (może więcej????)...
no i ostatnio zauważyłe, że strasznie mnie spycha, po analizie Anasilem (sieć w tym wypadku na szczęście jest oparta o hubach, więc dzięki anasilowi można czytać w niej jak w otwartej księdze, inna sprawa to interpretacja tych danych).
Wyszło mi, że koleś ma 2 razy większy transfer niż ja (w określonym czasie ja ściagam np. 20 MB danych on 40 MB).
moje pytania to:
jak to możliwe, ze on ma 2 razy wyższy transfer (czy może miec na to wpływ przydzielone limity???
jak ewentualnie zepchnąć kolesia (czyli zwiększyć swój transfer jego kosztem???? Czyli odwrócić obecne proporcje (jam używam ok 20% przepustowości łącza on ok 40%
te moje 20% to wsumie gdzieś 120 kbit/s więc daleko do realnych 256 kbit.
Sytuacja mnie mocno irytuje (i wolałbym z pewnych względów nieangażować w to admina sieci???
Co radzicie?, macie jakieś pomysły????

ps. czy można jednocześnie uruchomić emule i Azureusa??? tak żeby działały jednocześnie (może to jest szansa na zepchnięcie kolesia - podejrzewam, że bawi się w dc++

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. To pobaw się i Ty DC++ ... , bursta 22/11/04 20:44
    http://prdownloads.sourceforge.net/...exe?download
    opis tu:
    http://www.directconnect.kom.pl/
    Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL