Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36414 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mozna jeszcze kupic gdzies Leadtek Winfast GeForce 6800...? , dalu 23/11/04 08:28
... zwykla wersje bo GT sa. Wczoraj wydzwanialem po roznych sklepach (np.proline,esc) i lipa. Najwczesniej beda za ok.7 dni,ale i tak nie wiadomo czy napewno.Orientuje sie ktos jak wyglada sprawa w hurtowniach typu action, incom...jest tam jeszcze cos, albo zna ktos jakis skklep online gdzie dostane od reki ta karte?

  1. sprawdź na www.esc.pl , Marcel_27 23/11/04 12:13
    tylko zadzwoń do nich czy faktycznie mają.

  2. Nikt nic nie wie... , LostInHardware 23/11/04 13:59
    Ja juz jakies 3 tygodnie czekam, mam juz zamowione i zaplacone i niestety. JUz kiedys dalem podobny topic na boardzie i ponoc mialy byc w drugiej polowie listopada, a tu juz mamy 23 i nic sie nie zmienilo. Tam gdzie ja zamowilem beda dopiero (o zgrozo!) na 29! :/ Poki co nie znajdziesz ich nigdzie. Musisz cierpiliwe czekac jak ja, kto wie moze nawet do 29! :(

  3. dobra dzisiaj podzwonilem troche wiecej niz wczoraj i.... , dalu 23/11/04 16:18
    chodzi o to ze sklepy wyprzedaly wszystkie zwykle 6800 a kolejna dostawa sie opoznia....ponoc wlasnie maja byc 29, tyle ze ostatnio tez mialy byc a nie dotarly.Wersje GT sa dostepne od reki.Jeden ze sklepow przyjmuje zapisy na karte :) Na 20 modeli GF6800 jakie maja przyjsc 29 jest juz 12 chetnych...paranoja z tymi Leadtek`ami.

    1. hehe... , LostInHardware 24/11/04 12:42
      ta ... wlsnie jestem w tych 12 osobach! I niech mi tylko 29 powiedzo ze niestety nie ma dla mnie karty to ... ! ;D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL