Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33

 Dzisiaj przeczytano
 40462 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Subwoofer + 4 satelity, czy to zadziała ?? , qba__P 23/11/04 13:29
Mam subwoofer (17W) do którego poprzez złącza chinch podłączone są dwie satelitki (6W każda). Obecnie na każde gniazdo chinch subwoofera przypada 1 satelitka. Pytanie moje brzmi czy gdybym użył odpowiednich przejściówek i do każdego z gniazd subowofera podłączył po dwie satelitki (w sumie 12 W na gniazdo) to czy to w ogóle bedzie działać i nie uszkodzi subwoofera? W sumie zestaw składał by się wtedy z 4 satelitek po 6W i subwoofera 17 W.
Z góry dzięki za odpowiedź.

  1. ale nadal , XiSiO 23/11/04 13:34
    bylo by to 2+1, bedzie dzialac spokojnie choc ja bym lepiej te dwie dodatkowe satelity podprowadzil pod dowlony wzmacniacz za 20 zl i poscil odrazu z kompa. wtedy by bylo 4+1

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. u mnie na 4.1 sa jeszcze wieksze przekrety , chris_gd 23/11/04 13:37
    moj sub od inspire 4400 ma 4 chinche i pod przod podlaczylem dwie kolumny po 60W od wiezy Sony (jakby ktos pytal wieza nie dziala :( ) a pod tyl podlaczylem satelity (2 po lewej i 2 po prawej) wiec patrzac na obciazenie suba jest ono znacznie wieksze ale poki co wszystko ladnie dziala

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. to jak juz takie tematy omwiamy , yeger 23/11/04 14:11
      to co bedzie gralo glosniej/lepiej
      1 kolumna ale z dopasowaniem mocowym np 8om wzmacniacz i kolumna, czy 2 kolumny takie same jak wyzej, wtedy kolumny maja juz 16om?

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

      1. imho glosniej wcale nie znaczy lepiej ale to juz inna bajka , chris_gd 23/11/04 15:08
        co do pytania to chyba odpowiedzi bez sprawdzenia nie uzyskasz, tutaj teoria nie pomoze ale wydaje mi sie, ze lepiej bedzie na dwoch takich samych

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL