Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43525 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki skaner do ok 300zl? , Galik 23/11/04 19:16
Prosze o rade gdyz nie moge nigdzie znalezc wmiare aktualnego porownania najnowszych modeli.
Zalezy mi przede wszystkim aby ten skaner byl szybki, glownie do OCR, zastanawialem sie nad Cannon 3200F, ale troche za duzo kosztuje. Na skaner moge przeznaczyc ok 300 zl, wiadomo jakos koncowke zawsze mozna dodac :) ale nie kolejne 100zl, Co proponujecie?
  1. kup tego , mirkrup 23/11/04 19:35
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35465158

  2. Canon 3000ex , Kenny 23/11/04 20:26
    123

    .:Pozdrowienia:.

  3. hp 3660 , acd 23/11/04 20:52
    dobry skaner i ma fajna dostawke do slajdow i negatywow

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  4. a moze te? , Galik 23/11/04 23:17
    porownujac modele z przedzialu cenowego ktory mnie interesuje zostaly mi canon CS 3000ex (odcienie szarości-4ms/linię (600dpi), 8ms/linię (1200dpi)), LiDE 35 (odcienie szarości-3,1 ms / linię (600dpi), 4,2 ms/linię (1200dpi) ) i Plustek OpticSlim 2400(tekst 300 dpi (OCR) A4 - 21 sek), Plustek OpticPro S28 (tekst 300 dpi (OCR) A4 - 16 sek)

    Nie wiem jak porownac predkosci tych skanerow, ktos pomoze?

    Jeszcze jdno pytanie, czy przystawka do slajdow to nie jest czasem zbedny bajer z ktorego korzysta sie kilka razy po czym sie go nie uzywa?

    1. z powyzszych 3000ex :) , Kenny 23/11/04 23:45
      Seria lide jest na cis wiec odpada; podobnie jak plusteki, musteki i inne srajteki z tego przedzialu cenowego.

      Predkosc porownywac dla tej samej rozdzielczosci, tej samej glebi kolorow i tego samego interfejsu (USAB2.0) - a jako ze kazdy producent sobie rzepke skorbie zadne porownywanie danych fabrycznych dotyczacych predkosci nic ci nie da :)

      Uzywalem Plusteka 1200, to w sumie inna polka cenowa, ale ten canon w porownaniu z nim to _rakieta_.

      .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL