Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35

 Dzisiaj przeczytano
 47495 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Subwoofer w aucie. , Baaq 24/11/04 10:06
Witam... Jestem na etapie "naglasniania" autka (Golf3)... Kupilem sobie radyjko - JVC KD-SH909R oraz zestaw na przod - 16tki w drzwi i tweetery ... Pytalem oczywiscie o sprawe na forum CarAudio... Jednak nie wiem jak duza poprawke wziasc na to, ze rozmawiam tam z "maniakami" .... Nie wiem gdzie jest punkt rownowagi... Pytanie moje brzmi tak : czy pod wyjscie w radiu moge podlaczyc sobwoofer? Czy musze miec wzmacniacz? Dodam ze radio ma dedykowane wyjscie na subwoofre, do tego nie slcuham raczej techno i hip hop, nie zalezy mi na tym zeby bylo mnie slychac z kilometra... Chcialbym poprawic sobie wlasciwosci dzwieku - nieskie tony w aucie... Jakie rozwiazania Wy macie i jak sie na sprawe zapatrujecie ?

  1. niedawno , Zryty_Berecik 24/11/04 13:18
    robilem suba do autka
    z tym ze robilem tez wzmacniacz ( kupilem koncowke mocy plytke uniwersalna kondensatory itp )
    i podlaczylem do jednego z wyjsc w radiu na tylne glosniki ( bo ich nie mam )

    mam tylko z przodu 2 glosniczki i suba w bagazniku

    jezeli to sub pasywny to nie mozesz podlaczyc go pod wyjscie glosnikowe
    jezeli aktywny to mozesz ( tylko wyjscie na glosniki tylne nie ma filtra wysokich czestotliwosci ) - wzmacniacz ktory zrobilem ma od razu obciecie wysokich tonów )

    jezeli masz wyjscie na suba to powinien byc od razu filtr wbudowany

    wiec aktywny wydaje mi sie ze mozesz
    pasywny raczej nie ( chyba ze masz na wyjsciu na suba wzmacniacz ale nie wiem czy takie radia robia )

    ktos inny moze doradzi ja sie nie znam zabardzo ....

    1. z tego , Zryty_Berecik 24/11/04 13:21
      co wyczytalem to ma tylko wyjscie na suba wiec wzmacniacz bedzie niezbedny

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL