Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54023 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Pomysl na eksperyment:P , tecep 24/11/04 18:08
Naszlo mnie cos takiego. Wiem ze lancuszki to nie jest madra rzecz, ale...wymyslmy na boardzie lancuszek jakis, ja(czy ktokolwiek inny) go wysle i kiedy dojdzie(jesli wogole dojdzie) do innych osob z boarda? Jeszcze raz mowie, wiem ze lancuszki sa bzdurne, bezsensowne, sam ich nie lubie, ale naszlo mnie tak jakos zeby sprawdzic szybkosc rozchodzenia sie:)

taaaaaaaaa.....

  1. pewnie, ze dojdzie , kubazzz 24/11/04 18:13
    bo sporo osob ma w swoich kontaktach innych boardowiczow.

    SM-S908

    1. No to nie wysylam... , tecep 24/11/04 18:17
      do boardowiczow, tylko do innych osob. Jesli wysle do znajomych, zaden z nich nie korzysta z TPC to juz sie urwie poczatkowa nitka laczaca z TPC.

      taaaaaaaaa.....

      1. jakies badania udowodnily , kubazzz 24/11/04 18:33
        ze pomiedzy toba a inna osoba na swiecie potrzeba maksymalnie 6-7 osob.
        jakos tak.

        SM-S908

  2. Lepiej , Yog-Sothoth 24/11/04 18:23
    Zbadaj kiedy ten lancuszek dojdzie z powrotem do ciebie :)

    wrong fool!

    1. Hehe.... , tecep 24/11/04 21:20
      pewnie od razu:] Sam odsylam lancuszki tym co mi je przyslali:P

      taaaaaaaaa.....

  3. nie pomoge wam , gorky 24/11/04 20:08
    uzywam jabbera :P

  4. mam liste zablokowanych majaca z 40 numerow , palioza 24/11/04 23:53
    39 z tego, to same lancuszki, jak widze nieznajomy numer i w 3d tekstu, to nawet sie nie zastanawiam od razu do zablokowanych.

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

    1. ja mam all , LooKAS 25/11/04 00:45
      zblokowane, jak chce pogadac to niech sie umowi (np.mailem) to go wpisze na liste znajomych :) dzieki temu mam od baaaardzo dawna spokoj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL