Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53996 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[OT] Dobry słowniki kieszonkowy polsko-niemiecki / niemiecko-polski? Co polecacie? , Auror 24/11/04 19:07
bo nie mam pojęcia ... Z tymi do angielskiego jest niby łatwiej - zawsze się bierze jaki¶ z napisem Oxford albo Cambridge :-)

Może jeżeli nie konkretne słowniki to może chociaż jakie¶ dobre wydawnictwa takich słowników!

Jestem na poziomie ¶rednio-zaawansowanym - więc nie ma to być jaki¶ specjalistyczny, ale też nie jaki¶ obrazkowy dla pocz±tkuj±ych (nadziałem się tak ze słownikiem do angielskiego - zamiast normalnego mam "learner's dictionary" :-/ ).

ps. możecie również polecić jak±¶ dobr± księgarnię internetow±?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. nie , kubazzz 24/11/04 19:14
    powiem Ci dokladnie jaki, ale nie schodz ponizej 30tysiecy hasel. Tak naprawde im obszerniejszy kupisz tym lepiej-czesto mozna sie rozczarowac majac slownik tylko kieszonkowy.

    SM-S908

  2. Langensheidts Universal-Worterbuch , Coyote 24/11/04 19:35
    30 tys. haseł, przejrzysty, kieszonkowy. Podobno jeden z najlepszych. Używam z rzadka, bo mam na kompie (nota bene tego samego wydawcy), ale wydaje się być jak najbardziej ok. A ta firma (czy jakt o tam nazwać) - Langensheidt cieszy się dobr± opini±. Ja polecam.

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. no, takie żółte - niezly , Kenny 24/11/04 19:42
      tez uzywalem podczas mojej przymusowej przygody z niemieckim :)

      .:Pozdrowienia:.

    2. popieram , gorky 24/11/04 20:09
      i polecam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL