Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54958 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki tusz do uzupelnienia cartridge'a polecacie? , dawidy 24/11/04 21:25
Chodzi konkretnie o czarny tusz do lexmarka. Zastosowanie typowo domowe. Jest tego sporo na rynku, wiec pewnie czym sie roznia.
Pytam, bo ostatnim razem jak kupilem jakis bardzo tani noname, to po kilku dniach glowica przestala drukowac. Byc moze juz sie zuzyla, a moze to wlasnie przez ten niemarkowy tusz, nie wiem.

102594

  1. Przestała drukować bo zaschła. , segsag 24/11/04 21:49
    Jakość tuszu średnio ma wpływ na to czy głowica drukuje czy nie. Może mieć natomiast wpływ na jakość wydruku. Ja w "chudych" dla mnie latach pakowałem nawet tusz Rystora do rapitografów za 4 zł/20 ml ale miałem do wydruku kilka tysięcy stron. Do w miarę nowej plujki bym czegos takiego nie pchał.
    Kup co kolwiek. ja do Canona pakuję ink-mate i wszystko ok. Chyba ok 30 zł za dwie strzykawy (2x20ml).

    A na zaschniętą gowicę możesz zastosować tygodniowe moczenie w jakimś płynie np. w denaturacie w zamkniętym słoiku. I napełniś też trzeba trochę dyktą i potem wydrukować to przed ponownym napełnieniem tuszem.

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

    1. drukarka jest nowa, konczy sie wlasnie orginalny tusz , dawidy 24/11/04 22:13
      pytalem, bo chcialem sie upewnic, czy przypadkiem niemarkowy tusz nie skroci zywotnosci glowicy, na jakosci wydruku specjalnie mi nie zalezy

      te stara glowice to moczylem w goracej wodzie, az w koncu zaczela drukowac, ale po kilku dniach znowu zaschla, dlatego wlasnie zastanawialem sie czy to nie sprawka taniego tuszu

      w kazdym razie kupilem nowa drukarke, wiem ze lexmark to moze nie najlepszy wybor, ale udalo mi sie tanio kupic urzadzenie wielofunkcyjne, jego funkcjonalnosc spelnia moje potrzeby

      102594

      1. zawsze lałem IncTech i bylo super , Kenny 24/11/04 22:18
        Pod jednym wzgladem Smark jest dobry - cartridge ma nie do zzajechania.

        Co do 'nienajlepszego wyboru' pozostaje mi sie zgodzic :) Jednak tak jak mowilem - z sama glowica nigdy nie mialem problemu. Tym IncTec-iem (40zl - 2x20ml) to i z 5x napelnialem :)

        .:Pozdrowienia:.

        1. IncTec mialo byc , Kenny 24/11/04 22:18
          666

          .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL