Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54231 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kupiłem Nortona Internet security 2005 i ......!! , Mateusz_ok 24/11/04 21:33
kupiłem nortona internet security 2005 i bardzo czesto po chwili od połączenia z internetem komputer uruchamia mi sie ponownie!! Podczas skanowania antywirusowego dzieje sie to samo !! Usunąłem wszystkie temporary internet files i pliki cookie i nadal to samo !! A po uruchomieniu od nowa komputera wyswietla sie okno, że wystąpił błąd systemu windows i czy chce o tym poinformować microsof!! Pomózcie bo szkoda mi by było tych pieniędzy które wydałem !!
  1. A czy masz monit, że system zostanie zaraz zamknięty z powodu... , segsag 24/11/04 21:38
    jeśli tak, to masz syfa.

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

    1. nie , Mateusz_ok 24/11/04 21:46
      nie mam nic takiego !!!!!!

  2. Nie martw sie - kasa sie nie zmarnuje napewno da sie to naprawić na 100% , trol 24/11/04 22:00
    *Jeśli to wina NAV2005 - w co wątpie to napewno wyjdzie patch
    *Może NAV2005 ściągnoł aktualizacje i restartuje kompa by ją uaktualnić ( opisz dokładniej zjawisko restartu)
    *Moze to jakiś nowy virus - To sie zdarza :(
    *Może procesor ci sie grzeje ( wątpie )

    1. Właśnie o tym pomyślałem. , segsag 25/11/04 00:17
      Być może NAV lub Win prowadzi jakieś działania i dlatego może restartuje kompa. Może potrwa to trochę i się zakończy. Miałem podobny przypadek jak skanowałem chyba w poszukiwaniu błędów. Win coś naprawiał... i naprawiał... i restartował kompa chyba z 10 razy i po tym przestał. I było git.

      sorki za taką lamerska odpowiedź ale jestem tylko zwykłym klikaczem i mało wiem. A tak chciałbym Ci pomóc.

      ...::: poznasz głupiego
      po czynach jego :::...

  3. ...ja tez... , Silent Wolf 24/11/04 22:06
    kupilem NIS 2005 i na poczatku po pierwszej instalacji byly trzaski, bo mial jakis problem z resztkami po poprzednim antywirze... po przeinstalowaniu systemu jest cacy... 100% zadowolenia z mojej strony...

    -----------------
    .: Silent Wolf :.
    -----------------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL