Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54142 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ma ktoś może komp do odstąpienia za symboliczną złotówkę? , bursta 24/11/04 21:52
Jak w temacie szukam kompa (nie dla mnie) w miarę możliwości jak najtaniej. Chodzi o to, że był sprzęt pentium 90 MHz i się zadymił. Pozostały: dysk 10 Gb, cd-rom, stacja dyskietek, obudowa AT DIN, klawiatura, mysz, głośniczki, monitor - co prawda 15-to letni ale jakoś działa. Więc chciałbym wspomóc niezbyt dobrze sytuowaną osobę w najprostszy sprzęt (budę) na jakiej da się pograć i pozaglądać od czasu do czasu do netu (dla dzieciaka),proc - powiedzmy trochę więcej jak 100MHz - marzenie coś ok. 300-400MHz (hmmm, może jeszcze w górę ...) ale jak już nadmieniłem za symboliczną złotówkę. Jeśli ktoś chce się pozbyć ''złom-a'' to trafi w dobre ręce, zapewnię mu dobry serwis. W grę wchodzi też: obudowa ATX, płyta gł., proc, RAM. Jeśli masz coś do zaoferowania wal na priv, odpowiem na pewno.
Pozdro

Browarek nalej w pucharek C(_)

  1. ... , Silent Wolf 24/11/04 22:13
    znam kogos kto ma caly gotowy taki zestaw z amd 300 Mhz nawet z drukarka kolorowa (kompletny dzialajacy sprzet - szczegoly moge doslac), tylko ze chce za niego 400 zl...

    P.S. chcialem mailem, ale nie chcial na twoj adres wyslac...

    -----------------
    .: Silent Wolf :.
    -----------------

    1. [ot]... , Hummer 25/11/04 00:07
      Troszkesmy wypili dzis z chlopakami ;)
      Zaluj ze cie nie ma...
      pozdr.

  2. Ja mam coś takiego , PKort 24/11/04 23:09
    Płyta FIC VA-502, P166MMX, obudowa AT. PAMu brak, ale może coś znajdę. Do tego FDD. Musiałbym popatrzeć, jak wygląda sytuacja z wyjściami z płyty, ale AFAIR to są.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Nie PAMu , PKort 24/11/04 23:09
      tylko RAMu.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. jesli wawa , RusH 24/11/04 23:21
    to ci moge wygrzebac z piwnicy jakies P166-200 z 32-64mb ramu, chyba sie cos znajdzie
    za free oczywiscie

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Troszki daleko ... , bursta 25/11/04 01:42
      Wrocław, poczekajmy - może co z tego wyjdzie. Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

  4. W razie czego u mnie od reki p166 ale w Gdyni , dida 25/11/04 15:15
    Jest wszystko tyle ze Gdynia a obecnie ze tak powiem nawet dalej bo siedze w Czechach. Ale jak ktos cce to bedzie taki zestawik.

    1. Dzięki za info ... , bursta 25/11/04 23:18
      jak nie wypali na miejscu albo w pobliżu to pogadamy. Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

      1. Ok w razie czego wal na priva , dida 27/11/04 21:49
        123456

  5. Akcja zakończona ;-)) ... , bursta 30/11/04 02:05
    Wszystko udało się załatwić na miejscu. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL