Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54267 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Flash] Czy istnieje darmowy program do tworzenia animacji flash ? , trol 24/11/04 22:09
Chciałbym sobie zamontować flasha na mojej skromnej www. Słyszałem ze nie warto robić ich na crackowanych programach ( nie skapowałem dlaczego ale to coś miało związek z unikalnym kodem przydzielonym do kazdego flasha i skanowaniem stron www w poszukiwaniu "piratów" )

Jesli istnieje darmowy program tego typu to z góry dzięki. ( coś dla początkującego )

ps. NimnuL widze ze jest to pewnie sie wypowie :P ( z tego co pamiętam to molestował flashe przez dłuższy czas )

  1. ja uzywalem flashy , laciak88 24/11/04 22:59
    4, 5, MX i MX2004 i zadnych konsekwencji w zwiazku z tym nie mialem (byly to piraty). a co do darmowych progsow, to CHYBA swish jest darmowy

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. Ma 15-dniową wersje próbną . Nie jest darmowy - własnie sie nim bawie , trol 24/11/04 23:12
      http://www.swishzone.com/index.php?area=downloads Fajna zabawa ten Flash.

      Gdyby kosztował tyle ile Pajączek NxG (49zł) to za taki dobry program jestem w stanie zapłacic taką fortune.

      1. aha , laciak88 24/11/04 23:20
        sproboj sie pobawic prawdziwym flashem, nie wyda cie sie taka fajna i latwa

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

        1. No ja tam nie kombinuje - juz zrobiłem prosty zadawalający mnie flash , trol 24/11/04 23:27
          123

          1. jak ci starcza to spox , laciak88 24/11/04 23:30
            mi nie starcza

            "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
            life's problems."

  2. FAK !! Własnie sie dowiedziałem ze KoolMoves 3.60 był zapodany w , trol 24/11/04 23:31
    czasopiśmie KŚ Ekspert . Wiec mysle - kupie tą gazete: Wchodze na Archiwum KŚ patrze...
    http://www.komputerswiat.pl/...ksxp0203_pliki.html
    A to jeden z trzech numerów jakie posiadam w domu ( jedyne gazety komputerowe jakie kupowałem)

    Gazeta nawet w niezłym stanie - gorzej z CD którego dawno temu wyzuciłe :/ Mam nadzieje ze to gdzieś sciagne i z racji ze posiadam gazete bede miał legalnie (gorzej jak CD-Kay był n a CD )

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL