Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54293 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

internet przez modem radiowy , piotrszach 24/11/04 22:29
czy musi byc tak strasznie skopany? Mam toto od jakiegos miesiaca i szlak mnie trafia. Mam miec niby lacze 128 kb a ostatnio max to mam 1 kB w porywach do 4 kB (teoretycznie powinno byc ok. 14 kB). W dodatku to jest to strasznie niestabilne, transfery skacza 0, 14, znowu 0, potem kilka kilo i tak w kółko. Wzywalem fahowcuw (nie poprawiać) od tej sieciówki to mi powiedzieli, że radiówka taj już ma, i że dodatkowo jest strasznie wrażliwa na pogode. Co robić? Mam możliwość założenia neta z kablówki w podobnej cenie. Warto? W kablówce jest też możliwość wykupienia zewnętrznego IP

  1. jak tak ci sie kopie , p@blo! 24/11/04 23:21
    to bierz z kablowki.ja taki mam i jestem zadowolony(zew ip of kors :) )

    Pablo

  2. zadzwon do providera , RusH 24/11/04 23:24
    zadzwon do providera - pewnie to mala kilkuosobowa firma, dokop sie do szefa i powiedz ze z nich rezygnujesz przechodzac do kablowki a za toba pojda inni klienci, a wszystko z powodu jakosci (podkresl ze nie ceny a jakosci)
    Jesli to nie poskutkuje to uciekaj najszybciej jak potrafisz z tej firmy kszak.
    Jest od groma takich sieci na iDSLu postawionych (20-40osob na 0.5-1Mb, a jako AP robi DWL900AP+) .

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  3. chodzi o to , piotrszach 25/11/04 08:15
    ze to nie jest mala firma ;)) Z tego co wiem to Ci ktorzy maja polaczenie na kablu sa bardzo zadowoleni. Niestety u mnie nie ma takiej mozliwosci ;( Dzieki za rade i chyba jednak przejde do tej kablowki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL