Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54093 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Myszka i klawiatura pod USB - Czy warto kupować pod to wejście ? Są jakieś problemy ? , trol 25/11/04 09:48
Jedynym problemem jaki ja znam to to ze nie podłacze tych urządzeń do prechistorycznych płyt głównych.
Macie jakieś inne doświadczenia ?

  1. Moga byc klopoty z budzeniem komputera , Conroy 25/11/04 10:07
    Moja plyta pozwala na budzenie kompa z myszki PS/2, natomiast z myszki na USB juz nie. Nie wiem jak jest z klawiaturami. Akurat mnie by sie przydalo cos takiego, bo moja klawiatura nie ma przycisku do budzenia :/

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. Ja na klawiaturze tez nie mam budzenia ale w biosie ustawiam jakąś opcje , trol 25/11/04 10:14
      i budzi mi sie na kombinacje F1+CTRL

      hmmm jeśli ta informacja sie potwierdzi to nie kupuje pod USB bo na "budzeniu" mi zależy :(

      ps. Przypomniały mi sie jeszcze dwa pytańka:
      *Takie urządzenia USB duzo zzrzerają mocy zasilacza ?
      *Czy myszke USB mozna odłanczac podczas działania WIn bez obawy ze system sie zawiesi ?

      1. Mozna odlaczac myszke i wszystko inne , Conroy 25/11/04 10:24
        USB m.in. tak bylo zaprojektowane. Mozna cokolwiek odlaczyc i nic zlego sie nie stanie (nie powinno :) stac).

        Co do poboru pradu - moja myszka (optyczna) nie pobiera wiecej niz 100mA (dane z naklejki na spodzie).

        http://flickr.com/photos/myhacien
        da

      2. Teraz i ja moge wreszcie wlaczyc kompa z klawiatury , Conroy 25/11/04 11:27
        Zaintrygowany tym co napisales sciagnalem instrukcje do Abita i dopiero z niej dowiedzialem sie do czego sluzy opcja Password przy budzeniu (mam do wyboru tylko Power98 lub Password). Do tej pory sadzilem, ze podobnie jak przy wygaszaczach ekranu pokaze sie jakies okienko do wpisania hasla... ale tak na szczescie nie jest. Teraz i ja moge odpalic kompa z klawiatury :)

        http://flickr.com/photos/myhacien
        da

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL