Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54148 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dysk SATA 160 giga i GHOST , bajbusek 25/11/04 09:59
Mam klopot. PQMagiciem 8.0 spod DOSa ztobilem 2 partycje 20 i 140 giga, postawilem WINXP ale za diabla nie moge zmusic ghosta zeby zobaczyl ten dysk - wkladam dyskietke, odpalam ghosta i nic !! Przestaje czytac z dyskietki i cisza ani dysk nie mryga ani stacja FDD. Moze to wina, ze mam Ghosta 7.5 ? Wczesniejszy dysk 120 giga PATA bez problemu obslugiwal. Kiedys cos slyszalem o problemach z partycjami powyzej 120 giga ale pqmagic dziala...

HELP

  1. nawet jeśli w ogóle nie masz włożonego dysku , digiter 25/11/04 10:49
    to i tak ghost powinien się odpalić z dyskietki.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. i odpala sie , bajbusek 25/11/04 10:52
      natomiast z tym dyskiem NIE

      1. Bo go ghosta , Sherif 25/11/04 12:36
        jest łatka na dyski SATA

        1. Oczywiście miało być , Sherif 25/11/04 12:37
          do ghosta.

  2. mam partycje 134GB , Tummi 25/11/04 12:43
    i ghost 8.0 (z Hirens BootCD 6.0) spokojnie na niej zapisuje (fat32!).

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. aha - mam pata :/ , Tummi 25/11/04 12:44
      pewnie cos z ta latka kombinuj :D

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  3. Hiren's BootCD 5 , PKort 25/11/04 13:01
    u mnie bez problemów zapisywał na dysku 160GB SATA. Ale tam jest wersja 8.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. 7.5 corp spod windy , Ranx 25/11/04 13:17
    a 8 dosowa.
    obie ladnie sata lapia

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. hmmm , bajbusek 25/11/04 13:24
      ja mam 7.5 DOS i dlatego, ale 8.0 w drodze...

      Dzieki za pomoc

  5. GUCIO!!! , bajbusek 25/11/04 18:15
    8.0 tez nie dzialal - dopiero jak przelaczylem pod BIOS na SATA ONLY to odpalilem :(( - ciekawe dlaczego ?? Jak bylo AUTO czyli SATA i PATA kontroler pracuje to nie wykrywal i wisial - jak PATA wylaczylem to poszedl od reki - cos ten Ghost jest niedorobiony..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL