Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57396 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Z jakich formatów mozna zrobic *.rmvb ? Wiem ze napewno z AVI,MPEG. A z WMV ? , trol 25/11/04 17:54
zadałem to pytanko na słynnym forum tematycznym Divx ( 100 odwiedziń przez pare dni a 0 odp. )
Moze wy coś wiecie ? ( coś ma ło piszą o tym w necie ) Jakiego programu uzywaci do konwersji ?

  1. mysle, ze , kubazzz 25/11/04 17:59
    tak naprawde to z kazdego formatu da sie stworzyc rmvb. kwestia uzycia odpowiednich narzedzi.

    SM-S908

    1. heheheh znalazlem : WinAVI Video Converter - wlasnie konwertuje - zobaczymy co z tego , trol 25/11/04 18:33
      wyjdzie :] (Juz go kiedyś miałem ale cos mi nie pasowało - niepamietam co :/ )
      http://www.winavi.com/video-converter.htm

      1. Super ! Z 9,63 MB zrobił mi 3,41 MB w 40 sekund ! Jakość: nie zauwazyłem róznicy. , trol 25/11/04 18:45
        A najlepszym plusem jest to ze przewijanie działa odrazu a nie tak jak w wmv .

        1. hmmm jedyny problem ze cos muzyka mi zrywa - trzeba bedzie to sprawdzic na innych filmach , trol 25/11/04 18:57
          i innych ustawieniach .

          1. NIE !! Zrywało tylko na media playerze - w Subedicie i allplayerze wszystko OK ! , trol 25/11/04 18:58
            123

            1. fajnie sobie sam ze soba rozmawiasz ;))) , kubazzz 25/11/04 19:08
              hehe-tak to dziwnie wyglada :)

              SM-S908

              1. hmm , Czarek 25/11/04 20:03
                widac musi sie chlopak gdzies wygadac ;)

  2. zaraz to przetestuje , dawidy 25/11/04 19:15
    bo jesli tak jak mowisz roznicy nie widac, a plik 3 razy mniejszy, to po co przeplacac? :P

    102594

    1. No moze przesadziłem ze WOGOLE roznicy nie widac ale nie jest ona wielka , trol 25/11/04 19:32
      Ja ogladałem kiedys całą bajke w rmvb i wogole nie miałem wrazenia ze jakość jest zła . A do takich zeczy jak teledyski , smiszne filmiki itp . to jest idealne !

  3. mozecie mi wytlumaczyc , dugi 25/11/04 23:33
    co mam ustawic zeby mi przekonwertowalo plik na rmvb? Klikam na "Convert to RM", ustawiam jakosc na 512 DSL cable ale pliku wynikowego nie da sie ogladac (brzydki obraz, przeskakujace klatki no i jest w formacie rm a nie rmvb). Podejrzewam, ze to kwestia uzytego kodeka (mam sugerowany przez program http://www.winavi.com/RMdll.rar ). Uzywalem programu w wersji 5.8 i 6.0 beta - z takim samym skutkiem.

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL