Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57397 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o bateriie\czas czuwania do posiadaczy Nokii 6100 , DmK 25/11/04 18:20
Mam takie pytanie zakupilem ostatnio nokie 6100 i po prawidlowym jej sformatowaniu kom trzyma do 4 dni, przy czym jest prawie nieuzywany. Pierwsze 2 dni bateria nawet nie drgnie ale jak po 2 dniach spadnie 1 kreska to przez nastepne 2 dni cala bateria sie rozladuje. I teraz tak, czy u Was jest w miare podobnie, bo dzisiaj oddalem tel na gwarancje(bo dla mnie jest to gowno a nie dobra bateria) i nie chce zeby ktos mi wcisnal kit ze tak ma kazdy z tych modeli. Jeszcze raz zaznacze ze uzywam go bardzo malo(ale jak np mialem godzinna rozmowe to nie widzialem jakiegos znaczego ubytku baterii - tylko w czasie czuwania jest taki zjebany, przynajmniej na to wyglada).

  1. U mnie na standardowej , Sherif 26/11/04 11:48
    trzyma około 7 dni

    1. cholere , DmK 29/11/04 13:44
      oddali powiedzieli ze wgrali nowy soft i przeczyscili stylki i dalej to samo. Napisz mi prosze czy po dwoch dniach glwatownie spadaja Ci kreski od baterii tzn ok 2 na dzien. MI pierwsza spada po 2 dniach dopiero..... chyba do nokii napisze i ten tel wypieprze przez okno - 4 dni trzymania baterii a prawie z niego nie korzystam

  2. Ja też mało rozmawiam , Sherif 29/11/04 14:47
    Kreski znikają stopniowo lecz pierwsza lub dwie dopiero po ok 2 dniach. 4 dni w czuwaniu to mało jak na ten telefon. Może bateria jest uszkodzona ? Dodam tylko, że cały czas poruszam się na obszarze gdzie jest maksymalny poziom sygnału. Bateria BL-4C.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL