Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62110 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV - brak wszystkich kanałów-konwerter(?). , DeK 25/11/04 19:56
Mam pytanie czy istnieje jakiś konwerter który w telewizorach ze starą głowicą i tym samym mniejszą rozpiętością pasma (czy jak się to tam mówi) uzyskać kanały dostępne na wyzszym paśmie? Mialem coś takiego do radia swego czasu.
Chodzi o to żeby podpiąc taki konwerter pod antenę następnie od konwertera do TV i uzyskać programy z dalszej rozpiętości pasma.
Niestety wymiana głowicy nie wchodzi w grę ze względu na koszta.

  1. pierwsze słyszę , Auror 25/11/04 20:00
    o takich konwerterach ... słyszałem że stare telewizory bez .... eeee ..... jak to się nazywało ...... hyperband'u (??) po prostu nie wyłapią wszystkich kanałów i nic nie zrobisz :-( tak miałem na swoim starym Elemisie 14'

    chociaż może się mylę - poczekamy na jakiegoś serwisanta TV ;-)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. no własnie dlatego , DeK 25/11/04 20:23
      Pytam bo chciałem rodzince coś zrobić z tym TV bo aktualnie to trzymanie kablówki nei ma sensu gdyż na ich tv są same tandetne programy ze tak to ujmę odrzuty z kablówki i nie widzę sensu kablówce płącić 35zł za takie coś.

      Ewentualnie jakie były by koszta wymiany w telewizorze SONY KV-2184MTT ? (jeżeli ktoś by wiedział) :-)

  2. Hmmm , KoDa 25/11/04 20:33
    U niektorych dostawcow (np. UPC w Krakowie) mozesz za kilka zl wynajac taki konwerter do ktorego wlasnie podlaczasz antene a chinchami do TV i juz masz o wiele wiecej programow :)

    Dodatkowo to urzadzonko pelni funckje dekodera (C+ , HBO) jesli masz wykupiony abonament.


    Zadzwon do dostawcy swojego spytaj czy maja w ofercie cos takiego.

    http://kordian.it

    1. bardziej jednak chodziło... , DeK 26/11/04 00:26
      ...mi o rozwiązanie już na dobre w tv :-) wiem że coś można wymienić jakąs część nei wiem dokładnie jak się to nazywa, ja to określam jako głowica, tylko nie wiem jaki tego był by koszt w powyzszym TV lub 15 calowym Sanyo

      1. taaa , rapra 26/11/04 06:20
        to wez i wymien glowice w takim tunerze - skad ja wziac? i za ile sprowadza. nie taniej kupic nowy tuner?

        1. no chodzi mi o jakikowiek , DeK 26/11/04 14:51
          warian torzwiązujący ten problem, w sumie moze byc i cały kwestia za ile?:)

  3. a przez magnetowid , marek_m 26/11/04 09:19
    da rady?

  4. przez magnetowid , DeK 26/11/04 14:52
    też nie juz próbowałem wcześniej

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL