Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60646 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak podzielić DSL 1 Mbit w Dialogu? , Pepe1983 25/11/04 21:52
Witam!!!

Mam w domu DSL 1 Mbit w Dialogu, modem kablowy z dialogu podłączony do karty sieciowej (a nie przez USB) , mam Switch 8 portowy, chiałbym udostępnić łącze internetowe na drugiego kompa ale mi nie wychodzi :) . Modem łącze z portem uplink w switch'u i łącze każdy komputer ze switchem przez karty sieciowe. Chcę aby internet działał wtedy jak jeden komp jest wyłączony. Czy potrzebuje router, czy switchem też można to zrobić??? A co ustawić w Windowsie?? Robiłem kreatora konfiguracji sieci i dupa.... :(((( (aha system Win Xp)

Z góry dziękuję.
  1. Dowiedz się najpierw: , Bart 25/11/04 22:28
    Co to jest protokół TCP/IP, adres IP, maska IP, brama, DNS, modem ADSL, ethernet, DHCP, MAC adres, rozeznaj różnicę pomiędzy routerem a switchem. Zapoznaj się również z programem "ping".
    Następnie zadaj konkretne pytanie.

  2. szukaj po necie pod hasłem , Glock19 25/11/04 22:40
    maskarada
    słowo klucz napewno Ci pomoze
    noze nie ma tak zbawczej mocy jak patch 1.2 do far cry ale pomoze

  3. podopne sie z pytaniem , DmK 26/11/04 09:51
    teraz mam isdn z dialogo rozdzielony na 2 kompy przez sieciowke. Mam takie pytanie w zwiazku z tym: czy jak zmienie na 1 mbit to bede musial cos zmieniac w osprzecie i metodzie polaczenia zeby dalej rozdzielal net na 2 kompy?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL