Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61489 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jak nazywa sie kawalek Eminema w ktorym on sie tak wydziera smiesznie?? , kubazzz 26/11/04 01:33
ostatnio ze dwa razy slyszalem w radiu.
Krotki rzut oka na listy przebojow naprowadzil mnie na tytul Just lose it, ale to nie to.
Chodzi o taka skoczna bardziej piosenke.

SM-S908

  1. Just lose it , Auror 26/11/04 01:38
    to chyba jednak to :-) słucham sobie właśnie płytki Encore (nowa płyta eminema) i szukam jakiegoś innego "skocznego" utworu, w którym Em się tak "wydziera śmiesznie" i dochodzę do wniosku że "Just lose it" to jedyna taka piosenka :-)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. hmm , kubazzz 26/11/04 01:42
      to jak to sie stalo. moze jakis remix jest??
      albo co...
      sciagalem wczoraj dwie wersje mp3 z tytulem Just Lose It i mi nie pasowalo.
      oblookam jeszcze raz.

      SM-S908

      1. kurde jaki kosmos - mam dwie mp3 o tytule Just Lose It , kubazzz 26/11/04 01:44
        eminem - encore - just lose it.mp3
        oraz
        NEW EMINEM - Just Lose It.mp3
        i obydwie to rozne piosenki i co gorsza, zadna to nie jest ta co w radiu slyszalem...
        co jest kurde??:)

        SM-S908

        1. a co ty - kazy używasz czy co? :-) , Auror 26/11/04 01:48
          jak tak to lepiej ściągnij to mułkiem albo czymś bardziej odpornym na fake'i niż kaza ;-)

          a najlepiej to kup nowy album Eminem bo jest b. dobry :-)

          portnicki.com
          +++++++++++++
          portnicki@gmail.com

          1. a wiesz , kubazzz 26/11/04 01:55
            sciagam z emula:D
            albumu nie kupie bo nie lubie eminema:P
            czasem jakis kawalek mnie sie spodoba tak do posluchania, ale raczej nigdy cala plyta-no ale moze jakis cud sie wydarzy:)

            SM-S908

          2. udalo sie - do trzech razy sztuka , kubazzz 26/11/04 02:01
            plik o tej nazwie pasuje : Eminem-Just_Lose_it-2004-iND.(osloskop.net).mp3

            SM-S908

  2. tekst jest kozacki miejscami - boy shake that ass, ups i mean girl , kubazzz 26/11/04 02:19
    girl girl girl

    h boy touch my body, i mean girl touch my body

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL