Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64353 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

a czy r9600 da sie w jakis sposob przekrecic na pro a moze geforce ma jakas lepsza oferte , zipa 26/11/04 12:12
a czy r9600 da sie w jakis sposob przekrecic na pro, a moze geforce ma jakas lepsza oferte za 300-400 pln???

  1. Ja swojego r9600 , buti 26/11/04 13:18
    mam ustawionego na 390/426, nie wiem jak to sie ma do pro ale w 3dmark2001se wyskakuje 10600pkt, a karta raczej slabej firmy MiNt. Do 399MHz gpu tez sie da, nie ma zadnych zwiechów, ale zapobiegawczo mam mniej. Oczywiście zmienione chlodzenie, radiator zalmana taki niebieski jak na mostek polnocny i wentylator 92mm na ramieniu na 5.5V, no i radiatory na pamieciach. Myśle, że jak kupisz jakiejś lepszej firmy to to może i więcej niż pro wydusisz ale nie wiem czy nie lepiej r9550 tamte sie lepiej kreca i sa tansze.

  2. oczywiście, że się da , havranek 26/11/04 14:25
    to tylko kwestia zegarów. Pro ma 400/600, jeśli tak ustawisz R9600 to będziesz miał R9600PRO. Jednak osobiście wątpie czy to Ci się uda, szczególnie pamięci mogą być oporne

    1. No jeśli tak wygląda taktowanie wersji pro... , buti 26/11/04 17:06
      to pamięci raczej aż tak się nie pokręci.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL