Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:31
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52

 Dzisiaj przeczytano
 68886 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja wingrozy na SATA , mykacz 26/11/04 22:25
Witam, problem brzmi następująco: mam problem z instaloacją windy na dysku sata. W momencie odpalenia instalatora pojawia się monit, iż "instalator nie może znaleźc dysku" i dalej jakieś blebleble :). Płytka to Gigabyte na KT 600. Dysk SATA Maxtor 80 GB + CDROM.
Nie znam się na konfiguracji dysku SATA więc proszę o pomoc. Co zrobić aby zainstalować windę na dysku SATA, jakie opcję w BIOS'ie mam zmienić, przestawić.
Proszę o szybkie info... :)

"Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

  1. Jakbym chciał być upierdliwy, to bym powiedział, żeby przeczytać instrukcję do Windowsa , JOTEM 26/11/04 22:29
    dostarczaną razem z płytką instalacyjną, a tak powiem tylko żebyś przygotował dyskietkę instalacyjna ze sterownikami do kontrolera SATA i w momencie wskazanym przez instalatora windowsa wcisnął F6.
    Pozdrawiam.

    Poryjemy..zrobaczymy

  2. wejdź do biosu , remus 27/11/04 12:57
    i ustaw botowanie na other disk lub podobnie , tak mam w asusue na kt 600 i nie wciskam f6 przy instalce

  3. Miałem tak z asusem , obes 28/11/04 19:33
    ale musiałem zapozyczyc dyskietke od abita, który właśnie czegos takiego nie potrzebował przy instalacji windy na dysku SATA. Odszukałem modele kontrolera na płycie i odpowiedni wybrałem z dyskietki dolaczonej do abita, oczywiscie po wciśnieciu F6

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL