Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68359 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z HDD plz szybciutko !!! , Windowmaker 27/11/04 11:38
Czemu jak mam windowsa2003 wykrywa mi tylko 6gb partycje z 30 gb dysku ?? jak zrobic by wykrywalo all ??? i jak sie zmienia z ntps na fat32??

[url]http://wiejskie.fora.pl/[/url]

  1. Sprawdz zworki - moze ograniczone jest , maddog 27/11/04 11:46
    a moze masz tylko jedną partycję zrobioną a reszta nie przydzielona :)

  2. ... , _oLo_1984 27/11/04 11:48
    czemu 6 a nie 30, tego niewiem, opis problemu nie jest zbyt duży, ale partycje wydaje mi sie ze mozna zmienic programem Partition Magic, chociaz nie polecam tego ..., mialem juz sporo nieprzyjemnosci zwiazanych z tym programem, ja to robie swoim sprawdzonym sposobem, usówam ntfs (czy jakakolwiek inna niepotrzebna partycje) instalatorem Lunuxa :D (Red Hat 7.2 bodajze), on nieboi sie inczego :) i zakladam partycje fat32 pod dosem, jeszcze nigdy niezawiodlo mnie to, stary i dlugotrwaly aczkolwiek skuteczny poomysl :D

    pozdr

    awake

  3. a partycje masz założone ?????? , fatal 27/11/04 11:48
    A co do konwersji: programem do zarządzania dyskami: Partition Magic, Rainish....

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  4. odp , Windowmaker 27/11/04 12:11
    tzn widzi mi w windzie tylko te 6gb nie wiem gdzie podziala sie reszta

    [url]http://wiejskie.fora.pl/[/url]

  5. przychodzi mi cos na mysl aby... , Arlathan 27/11/04 12:20
    RMB my computer->manage->disk manager, posprawdzaj czy tam wykrywa, i jak cos to poprzypisuj litery dyskow

    -
    I Rock. Fact.

  6. A może masz... , JE Jacaw 27/11/04 15:56
    ...założoną tylko 1 partycję o wielkości 6GB ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL