Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2216 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Archiwum RAR i haslo. Jak zlamac?? , XepeR 27/11/04 16:03
Witam. Mam pewien plik zajmujacy 4gb (z bardzo popularna ostatnio gra, wiadomo jaka :P) Niestety nie moge dziadostwa rozpakowac bo wymaga hasla :( Doszukalem sie ze haslem jest czesto nazwa stronki. Probowalem na wszystkie sposoby i nic. Torrenta mialem z Torrentreactor.net a w nazwie pliku jest adres www.elitewebt3.com (ta stronka nie jest po angielsku i motam sie kompletnie). Jak zajrze do pliku to jest tam niby PasswordHere.txt ale jak sie tam dostac? :) Aha, w Torrentreactor nie dziala zakladka search od jakiegos czasu i nie moge znalesc tego torrenta. Tam moze by bylo to haslo. Jak to ugryzc?

  1. Ciężka sprawa... , JE Jacaw 27/11/04 16:11
    ...polecam przeszukać archiwum board'a, bo to pytanie było tu już kilkanaście razy. Jednak z tego co pamiętam wnioski zawsze były jednakowe: jeśli ma więcj niż 6-7 znaków to lepiej sobie darować. Przynajmniej stosując metodę brute-force (czy jak to się tam zwie), bo przy metodzie słownikowej to trzeba mieć szczęście. :-)
    A program do tego to chyba się zwał: Advanced RAR Password Recovery.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. standardowy słownik odpada, bruteforce przy więcej niż 5 znakach też. Pozostaje logika , Morgoth 27/11/04 16:19
    Zapewne to jest tak, jak z hasłami na na stronkach osiołkowych.Spróbuj wpisać jako hasło www.elitewebt3.com lub PasswordHere.txt, albo też nazwę grupy, która to wydała. Kombinuj.

  3. Z doświadczenia wiem, , NWN 27/11/04 16:36
    że ta grupa stosuje najczęściej hasła liczbowe 4-znakowe. Też próbowałem się dostać na tą ich stronę z hasłami, ale po 1,5 h walki poddałem się. Interesujące mnie hasło znalazłem na forum - torrent.org.pl. Jest tam taki wątek o passwordach( a może był, bo nie próbowałem tam wchodzić po reorganizacji).

  4. może te hasło to: , digiter 27/11/04 17:11
    http://elitewebt3.com/
    http://www.elitewebt3.com
    elitewebt3.com
    www.elitewebt3.com/

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  5. Dzieki za odzew. , XepeR 27/11/04 17:30
    Probuje ale nadal bez efektow. Doszukalem sie ze to powinna byc 4 cyfrowa liczba tak jak pisze NWN. Teraz pracuje Advanced Archive Password Recovery.

  6. ... , bagi_glogow 27/11/04 21:41
    no ja tam nie mialem problemu zeby sie tam zarejestrowac - a stronka chyba po hiszpansku
    XepeR wyslalem ci meila
    podpowiem ze haslo to cztery cyfry najprawdopodobniej
    a progs do lamania "RAR Key"

  7. no jak wiecie że liczba czterocyfrowa , McKania 28/11/04 20:40
    to co za problem brute forcem to rozwalić?

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL