Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2775 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Miedziane radiatory na pamięć [R9550] , Matti 27/11/04 16:17
Dzisiaj byłem we wszystkich sklepach w Kaliszu, a wcześniej w 3 we Wrocku i nigdzie nie było miedzianych radiatorów na pamiątki. Albo były aluminiowe albo nie było ich wcale. Dlatego chcę kupić na 4max.pl i mam w związku z tym pytanko: takie starczą ( http://www.4max.com.pl/...mp;gg=19&produkt=815 ) czy może zainwestować w takie (http://www.4max.com.pl/...mp;gg=19&produkt=892 ). Tylko co to jest to BGA??? A może takie - http://www.4max.com.pl/...mp;gg=19&produkt=453 albo takie - http://www.4max.com.pl/...amp;gg=19&produkt=86 . Mam Radka9550 Gigabyta (na hynix 4ns). Dzięki za sugestie i odpowiedzi.

  1. Hmm... , marsellus 27/11/04 16:29
    Na Twoim miejscu wybrałbym chyba Revolteki RS005. Mają największą powierzchnię odprowadzania ciepła.

    BGA to rodzaj obudowy pamięci. Twój radek ma pewnie TSOPy.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. Dlatego nie było bo miedziane radiatory to chory pomysł , j23 27/11/04 16:43
    przy chłodzeniu pasywnym! Miedź dużo lepiej niż aluminium przewodzi ciepło, ale kiepsko je emituje! Dlatego miedź jest świetna na radiatory przy AKTYWNYM chłodzeniu (np. wiatraczkiem), ale przy pasywnym lepsze są aluminiowe.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

  3. nie chce mi się wierzyć, że nie było we Wrocku , Morgoth 27/11/04 16:44
    To nie jest kryptoreklama, ale w "Angeli" (na Powstańców Śląskich) jest praktycznie wszystko.
    http://angela.pl/

    A tu masz kilka radiatorów
    http://angela.pl/...ukanieWynik&IDKategorii=52

  4. Ja mam te... , Doczu 28/11/04 08:01
    ... od CoolerMastera, i nie narzekam. Karta identyczna jak Twoja i kręci sie na 410/510, oczywiście chłodzenia aktywne.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL