Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2460 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Blad ochrony systemu Windows. Nalezy ponownie uruchomic komputer.... , w1lko 27/11/04 18:53
win98, taki komunikat sie pojawia i system stoi. W trybie awaryjnym wszystko smiga, skanowalem antywirusem i nic nie wykryl. O co mu chodzi ? Nie chce mi sie reinstalowac systemu :)

  1. Od kiedy pojawia , alfa 27/11/04 19:09
    ci sie taki komunikat czy instalowałes jakis nowy soft lub zmieniałeś sprzet. Sprawdź dodatkowo pamięci i HDD czy nie mają bledów . Jak nic nie pomoże zostaje jedynie reinstalka.

    Radio Vanessa 100.3 FM
    http://sc8010.xpx.pl:8010/

  2. kerio? , OzA 27/11/04 20:18
    instalowałeś kerio?
    u kumpla pojawił się komunikat po zainstalowaniu. odinstalował i komunikat zniknął

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

    1. Hmm może to nie Kerio , fatal 27/11/04 20:41
      bo 2 tyg. temu instalowałem win98 oraz SP1.6.2 do niego i potem kerio i nie wywalało komunikatu....

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

  3. hmm... , Yosarian 27/11/04 20:54
    albo coś odinstalowywaleś i przy okazji wyrzucileś coś istonego lub cosik zainstalowaleś (coś niedopracowanego lub tylko pod XP) i ladując się podczas startu wywołuje niestabilność a to że jst spoko w trybie awaryjnym tylko potwerdza powyższe ponieważ wtedy system ładuje ograniczony zakres sterowników.
    Jeżeli jednak podejrzenie pada na "coś odinstalowanego przypadkiem" to proponowalbym po prostu nadinstaslować (nadpisać) system powtórnie na istniejącym jest wtedy nadzieja że uzupełni brakujący element (też tak robie jak nie mam czasu przeinstalowywać od nowa wszystkiego :).

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  4. u mnie pomoglo , Pietka 27/11/04 22:33
    wywalenie w trybie awaryjnym sterow od grafy... potem uruchomil sie dobrze i moglem sobie spokojnie ja zainstalowac, nie bylo juz problemow z uruchamianiem windowsa (tyle ze mam ME)

  5. Źle to widzę... , JE Jacaw 28/11/04 11:05
    ...z tego co pamiętam, to za każdym razem kiedy miałem taki komunikat na Win9x/ME to kończyło się to reinstalką systemu.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL