Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6018 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pasta na procesor - gdzie wysmarować? , borg18 28/11/04 12:05
Jeszcze sie tym nie bawiłem i musze teraz sam nasmarowac procek pasą tylko nie wiem jak i gdzie czy to moze smaruje sie spód radiatora czy tylko tenprostokącik na procesorze? apropo czy miał ktoś problemy z grą NFSU2 i radkiem? bo mi wychodzi z gry i pisze że jakiś zator nastąpił na szynie od grafiki moze przestawienie częstotliwości szyny AGP coś pomoże w biosie? bo mam na auto a widziałem post kolegi że miał na auto i sie mu sieszały gry i dał na chyba 80 i szły łądnie moja katra to Radek 9500 pro i jest na AGP 8x czy to moze być też przyczyna uszkodzonego procesora z tą gra?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. Procek smarujesz tylko na tym małyk kwadraciku ( ja kiedys posmarowałem , trol 28/11/04 12:13
    troszke wiecej i mnie ktos uswiadomił ze miałem szczescie ze go nie spalilem - warstwa musi byc cieniutka ale rownomierna.)

    Co do NFSu2 spróbój najnowsze sterowniki ATI albo Omegi.

  2. re: , turzol 28/11/04 12:37
    Sprawdz ten adres --> http://www.arcticsilver.com/...er_instructions.htm

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  3. :) ja kupowałem płytę od takiego gościa , Świstak 28/11/04 13:42
    co miał calutkiego durona usmarowanego srebrną pastą. I jeszcze mi mówił, ze mu sie czasem komp wiesza. U mojej siory płyta chodzi już ze 2 lata i jeszcze się komp nie zawiesił. Dziwię się, ze się gościowi wogóle odpalał.

  4. a najgorsze , borg18 28/11/04 14:52
    bo na spodzie radiatora nie mam zaznaczonego obszaru gdzie ma być styk z jądrem i nie wiem bo gosciu dał mi niby jednorazową tubeczke a tu niezuzyłem nawet ćwiartki co Wy na to?

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  5. hmm , dede 28/11/04 16:04
    patrzcie jak nie nalezy smarowac:

    http://www.frazpc.pl/b/90834

    ;)

    :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
    Herc9800Pro : 2*120
    Maxtor SATA : Plextor48x :

    1. ten link , borg18 28/11/04 17:06
      coś mi sie nie chce załadowac:( są tam jakieś fotki? może ktoś podeśle?

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

    2. buehehehehehe Teraz to sie smieje a jeszcze rok temu tez tak chciałem zrobić :/ , trol 28/11/04 20:38
      123

  6. lol , Morgoth 28/11/04 16:13
    a ja, głupi, smarowałem jądro (a sio, zbreźniki:)) zamiast gumek.
    :)))

    1. ech, miało być pod [hmm , dede 28/11/04 16:04] , Morgoth 28/11/04 16:14
      głupia... Skleroza:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL