Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6103 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odchudzić XP'eka , Zryty_Berecik 28/11/04 12:53
witam
mam problem
zainstalowalem XPka + pare programów ( nero , ac3 filter , winexit , tuner satelitarny , total comander , winamp itp - czyl same malo zajmujace )

i to zajmuje mi ponad 5GB !!! ( xpek + te male programiki )
i non top wypisuje mi ze brakuje miejsca ( partycje mam 5GB )
co mam zrobic zeby zwolnic troche miejsca ( juz uzylem oczyszczania dysku ale nic to nie dało

pliki sciagane z dc i ed2k laduja na inny dysk

co to za plik "pagefile.sys" ktory zajmuje 805MB na C ? ( lezy luzem )
temp'y tez puste

help me !!!

  1. Hmm... , Mr DM 28/11/04 12:56
    Do odchudzenia systemu to polecam XPLite, a co do pliku to jest to plik pamieci wirtualnej i mozesz jego rozmiar sam ustawic(805MB to troche duzo).

    Pozdro.

  2. re: , turzol 28/11/04 13:02
    -Wyłącz hibernacje
    -Wykasuj folder Windows\System32\dllcache
    -Wywal pomoc Windows\Help\Tours
    -Wywal dzwieki Windows\Media

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  3. polecam do wyrzucenia , Arlathan 28/11/04 13:07
    %systemroot%\system32\dllcache
    %systemroot%\prefetch
    documents and settings\user\local settings\temp

    -
    I Rock. Fact.

  4. wyłącz indeksowanie , BrUcE_609 28/11/04 13:26
    we właściwościach systemu + to co już zostało powiedziane.

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  5. zapomnieliscie jeszcz o... , Vinkler 28/11/04 14:01
    wyłączeniu przywracania systemu (własciwosi Mojego Komputra -> zakładka Przywracanie systemu).

    Dobry podpis nie jest zly :)

    1. o to na pewno ... , Dariooo 28/11/04 14:29
      cos da - wylacz

      druk narzucil homo-sapiens
      linearny paradygmat percepcji

  6. Wyłącz Hibernację , Piter 28/11/04 14:06
    do tego System Restore na Off co już powinno dać sporo miejsca. Ja jeszcze używam programiku XP Spider który usuwa mi około 600MB śmieci.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  7. dzieki , Zryty_Berecik 28/11/04 14:37
    bracia za pomoc :)
    pozdrawiam

  8. tu masz wszystko dokładnie: , fiber 28/11/04 15:04
    http://hslab.pl/...&func=viewpage&pageid=2

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  9. hehe , PIvO 28/11/04 16:46
    polecam nlite + troche reznej dlubaniny
    mam sporo programow wszystko to co wymieniles i jeszce qpe
    i zajmuje to laczeni zloty osiemdziesiat ;)

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. popieram , Xavier 28/11/04 21:27
      nlite jest swietny, ale tez trzeba uwazac co sie tnie :)

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL