Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6125 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Media ceneter , Piotrek10 28/11/04 14:36
Witam.
Szukam softu pod XP, który po odpaleniu pozwalał by mi na proste poruszanie się i odpalanie filmów, mp3 i fotek zgromadzonych na HDD. Coś na wzór x-box-owego media center ( http://www.tomshardware.pl/...x-multimedia-05.html - coś w tym stylu). Zdaje się że nowa wersja XP media center też coś takiego umożliwia - widziałem gdzieś fajne zdjęcia reklamowe, ale nie zmienie os tylko dlatego. Obsługa np window media player jest zbyt skomplikowana do pilota jak dlamnie (Grider)

Pozdrawmiam, Dzięki

  1. XP Media Center , mirkrup 28/11/04 17:28
    bardzo ładny artykuł na ten temat był w Chipi z listopada, właśnie jutro mam dostać instalkę tego ustrojstwa z MSDN'a, czekam jeszcze za low-profilowym tuner na tym najnowszym chipie ATI wraz z pilotem, i mam nadzieję, że na gwiazkę będe mógł zainstalować ten pakiet. Niestety, na razie jest anglojęzyczny.

    1. Czy to jest ... , Piotrek10 28/11/04 18:58
      ta wersja nowego XP czy tez jest tylko program który można zainstalować pod zwykłym XP. Jak szukam w googlach o xp media center to znajduje tylko wzmianki o całym systemie Windows XP Media Center Edition

      Aha - cz Windows XP Media Center Edition będzie w pełni zawierał cały system XP na którym bedzie można "normalnie pracować"
      Hej

      1. tak, to jest nowa , mirkrup 29/11/04 00:07
        wersja XP - będzie można ten interfejs wyłączyć i pracować tak jak na normalnym kompie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL