Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5957 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Problem z instalacją gazową , Wilu_Nysa 28/11/04 15:11
Mam problem z instalacją gazową a mianowice podczas podczas zmainy z paliwa na gaz następuje wybuch. Czy wiecie może jak temu zaradzić

Ps. Instalacja posiada komputer

Opel Corsa
1.0 12V 3 cyl.

  1. można , siaraps 28/11/04 15:16
    kiedyś jak jeździłem na gazowni miałem takie problemy. zmieniłem świece (są takie specjalne do aut na gaz ) i było po kłopocie.

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

  2. A wiesz może jakie? , Wilu_Nysa 28/11/04 16:03
    Czy wiesz może jakie były to świece?

  3. jak chodzi o swiece to tylko NGK , kilerbob 28/11/04 16:12
    sa to najlepsze swiece na rynku, a swiece typowo do gazu to chwyt reklamowy i nie kupuj tego bo nie warto.

    gg: 4125844

    1. może i mit , siaraps 28/11/04 16:34
      ale mi akurat pomogły. były to świece Iskry. zresztą poczytaj sobie.
      http://asterka.2max.pl/iskra_gaz.html

      "dziś to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

      1. iskry swiece sa bardzo dobre ale , kilerbob 28/11/04 16:46
        mialem te do gazu i zmienilem je na zwykle NGK i nie zaluje

        gg: 4125844

      2. Jak byś... , Pron! 28/11/04 17:59
        ....wymienił wtedy na obojętnie jakie świece, to też by pomogły.
        Te Iskry niby do gazu mają zmniejszoną szczelinę o ileśtam...
        Niby łatwiej iskra przeskakuje. Ja tam nie potrzebuję kombinować, zrobiłem już prawie 20 tyś km na NGK i na gazie i nic się nie dzieje. Ale i tak zmienię świece, bo już czas patrząc po przebiegu.
        Przy gazie trzeba częściej zmieniać świece, filtr powietrza niż przy benzynie. Warto też raz na ...25 tyś km zmienić filterek gazu.

        Slalom alejkom!

  4. sprawdź kable wysokiego napięcia , Darek K. 28/11/04 16:21
    ...

    Everything that has a beginning has an end

  5. hmm.. , XCLONE 29/11/04 13:35
    swiece, kable, lewe powietrze no i mieszanka - niech ten, kto ci zakladal instalacje, sprawdzi i poprawi ... a jesli kupiles juz tak, to poszukaj jakiegos dobrego warsztatu z gazem w swojej okolicy - kazdy dobry gazownik to wyreguluje ...

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL