Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5867 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opera nie działa - pomocy! , slanter 28/11/04 16:06
Nie mam pojęcia dlaczego. Explorer chodzi ok, opera nie wyświetla stron. Ustawienia proxy w Operze są w porządku, przeglądarkę przeinstalowywałem kilka razy i nic... Co jeszcze można sprawdzić? Skanowałem system najnowszym avastem i nic nie znalazł. Opera v 7.54pl, Windows 2000 + full win.update. pzdr

owoc żywota twojego je ZUS

  1. a bez proxy działa? , myszon 28/11/04 16:35
    123

    1. Zapomniałem dodać , slanter 28/11/04 16:42
      że bez proxy też nie działa. pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

  2. może to zabrzmi prozaicznie , Soulburner 28/11/04 18:49
    ale sprawdź, czy nie zablokowałeś Opery w firewall'u :]

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. To zabrzmi jeszce bardziej prozaiczne :) , slanter 28/11/04 21:10
      Jak sprawdzić czy w firewallu jest zablokowana Opera? Nie śmiejcie się i nie bijcie - trochę się zaciąłem na tym temacie i potrzebuję odblokowania :) Firewall to Kerio 2.1.5. pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

      1. no to lecim , szpieg Szoguna 28/11/04 22:47
        na ikonce kerio w trayu prawy przycisk - wyskakuje menu, tam wybieramy "Administration", tam w zakładce "Firewall" (domyślnie się otwiera) w prawo i w dół mamy "Advanced...", i tam pojawią się nam wszystkie reguły.

        Szukamy opery i pozwalamy Operze na więcej*


        --
        *na ile pozwolić to niech się mądrzejsi wypowiedzą

        piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

        1. Nic nie dało , slanter 28/11/04 23:58
          dopuściłem ruch w "obu kierunkach" i nic. Jeszcze jakieś pomysły? pzdr

          owoc żywota twojego je ZUS

          1. ja się poddaję , szpieg Szoguna 29/11/04 01:11
            nawet nie używałem opery.

            Może teraz próbować przeinstalować ...

            Nie wiem

            piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  3. Moiże , Hiper 29/11/04 18:32
    Zainstaluj INNĄ WERSJĘ Opery - numerek w dół, lub do góry, oraz W INNYM MIEJSCU (inny katalog). I wyczyść uprzednio rejestr Windowsowy. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL