Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 22115 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podkręcanie R9600 Pro i Ati Tray Tools... , cris22 30/11/04 14:48
Ostatnio zainstalowalem sobie ten program zeby wydusic troche wiecej mocy z mojego Gigabyte R9600Pro. Ustawiłem sobie zwykly profil 2D bez podkręcenia, a w 3D ustawilem wartosci takie jak w R9600XT (rdzen: 500, pamiec bez zmian). Nie jest to jeszcze kres tej karty ale tyle mi wystarcza. Chodzi wszystko stabilnie na standardowym chlodzeniu, temp. rdzenia w normie, ale mam pytanie czy takie czeste zmiany taktowania ktore robia sie teraz automatycznie przy wchodzeniu do aplikacji 3D nie sa szkodliwe dla karty? Gdzies czytalem ze pamiec karty jest na to wrazliwa, ale jakie sa wasze opinie na ten temat? Czy nie lepiej ustawic na stale te taktowanie (500:300) w 2D i 3D bez zadnych zmian?

  1. s.w. , Mms 30/11/04 15:52
    s.w.

    Pozdrawiam

  2. hmm , d-a-x 30/11/04 16:30
    ja dałem sobie siana :(, przy włączaniu gierek robiła się chwilowa kaszana na ekranie, a gierka się potem wywaliła na pamięciach :/ ( a taktowanie było takie samo jak miałem wcześniej... ). Teraz mam cały czas 430/510, to chyba jednak prawda, ze pamięci nie lubią takiego motania...

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. bardzo ciekawe , GULIwer 4/12/04 19:55
      9800PRO sapphire 2D 250/250 3D 435/375 (w fazie testów narazie bez problemów) dla mniej wymagających gier default czyli 380/340
      0 problemów szkoda tylko że ten ATI Try Tools nie ma miernika temp jak ATITool (ale ten z kolei nie pozwalał odpalić NWN jak chodził w tle)

      I'm only noise on wires

      1. to chyba , d-a-x 5/12/04 11:42
        jednak za bardzo miałem podkręcone te pamiątki :/, jeszcze się tym pobawię :)

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  3. ja mam , MZM 30/11/04 20:15
    podkrecone na stale...w ten sposob nie mam takich problemow.

    MZM

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL