Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 25455 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co to za syf i czy to syf i czy mam sie bać? , Bach 30/11/04 20:29
w trayu co jakis czas pojawia mi sie ikonka przedstawiajaca 2 koperty albo cos w tym rodzaju. po najechaniu na nią kolo kursora wyswietla sie jakis nr IP 192.xxx.xxx itd - nie pamietam jakie dalej. zamknac ten syf mozna poprzez managera windows poprzez plik am32.exe . pojawia mi sie to raz na jakis czas (raz na pare dni). na kompie mam sp1, kerio i avasta. co to moze byc?

W panelu sterowania pojawil mi sie tez program BDE Administrator - nei przypominam sobie zebym kiedys cos takiego instalował. i nei sadze zeby ktos mi o zainstalowal.
wiec nei wiem co sie dzieje. jakies porady?

...Bach...
"Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  1. Co do BDE Adm to nic groźnego (chyba ze to podstęp ;-) , JOTEM 30/11/04 20:37
    Borland Database Engine.
    Instaluje się z Delphi, Builderem bądź programem wykorzystującym BDE (jakaś baza danych itp).

    Poryjemy..zrobaczymy

  2. to jest cos takiego , biEski 30/11/04 20:46
    http://www.windowsstartup.com/wso/detail.php?id=77
    znalezione na googlach

  3. też to mam , michol 30/11/04 21:08
    ale jest to IP mojej skrzynki pocztowej (IP serwera home.pl) i pojawia się, gdy opera sprawdza poczte...

    A BDE zaistalował się wraz z programem fakturującym

  4. hmmm , Bach 30/11/04 21:33
    tyle ze do odbioru poczty mam outlooka a nie operke. a skrzynke mam na tlenie i na expro.pl wiec moze to to. dzieki za podpowiedzi. A podstep nei wchodzi w rachube bo nikt nie urzeduje na moim kompie - chyba ze przez siec jakos ktos - ale wtedy mu powyrywam co sie da. pozdro

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL