Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 25587 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

potrzebny program który pokazuje "Jesteś rozłączony od netu !" , digiter 30/11/04 22:17
To jest dla mojej koleżanki która jest w sieci podłączona bezprzewodowo. Czasami z nią gadam przez GG, a u niej net często rozłącza się na kilkanaście sekund i ona pisze do mnie a ja tego w ogóle nie widzę. Kiedy ona zorientuje się że coś nie działa to przeważnie jest już ponownie włączona i nie widać nawet które zdania do mnie dotarły a które nie. Dlatego potrzebny mi program pingujący np. co 1s który w razie odłączenia pokazuje np. "Jesteś odłączony !!" albo coś w tym stylu.

Piszcie do mnie per ty z małej litery

  1. niech zmieni komunikatora z gg na , Glock19 30/11/04 22:57
    konnekta tam masz wszystko co potrzebujesz

  2. hmmm a gg nie ma czegos takiego jak... , arczi 30/11/04 23:15
    wysylanie z potweirdzeniem? domyslnie wysyla w "tle" ale mozna gdzies wlaczyc opcje ,ze okienko wiadomosci znika po dotarciu
    a) do adresata
    b) na serwer.
    nie wiem gdzie sie to ustawia bo korzystam z tlen'a pozdrawiam.

  3. każdy komunikator coś pokazuje , digiter 30/11/04 23:30
    kiedy nastąpiło przerwanie połączenia. Problem tylko polega na tym że pokazuje to z dużym opóźnieniem. GG czasami dopiero 2-3 minutach, tlen trochę szybciej ale też trzeba trochę poczekać- sami sprawdźcie. Ja wolałbym program pingujący na 192.168.0.1 co 2s- wtedy miałbym wiadomość natychmiast.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL