|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Exeem - nastepca BitTorrenta? , d-feNce 31/12/04 01:44 Na http://suprnova.org mozna znalezc wywiad w mp3 ze Sloncekiem, adminem stronki.
Dla leniwych, w skrocie:
Koles o samej Suprnovej duzo nie mowi, tyle tylko, ze jeszcze tak naprawde nie wiadomo co z nia dalej bedzie. Duzo za to jest o nowym programiku p2p - Exeem (w tej chwili w fazie beta testow). Ma to byc podobno polaczenie KaZaA i BitTorrenta. Kazdy pliczek bedzie mozna ocenic i skomentowac, beda tez linki bezposrednie do plikow, tak jak w osiolku (ed2k://...). Lista plikow ma byc rozproszona po kompach, tak jak w KaZaA, takze stronki typu Suprnova nie beda w przypadku Exeem potrzebne.
Brzmi bardzo ciekawie, ale jak to bedzie w praktyce?
A co Wy o tym myslicie?there's no sense crying over every mistake,
you just keep on trying till you run out
of cake - oby dobrze , ulan 31/12/04 02:26
działało i było skuterczne, a bedzie super :-))))pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - popieram , spidi 31/12/04 02:35
takie inicjatywy oby wyszlo jak najlepiej - No ale ... , bursta 31/12/04 21:53
DC++ sprawdza się bardzo dobrze, przynajmniej u mnie. Żadnych ''fałszywek'', szybko śmiga, mnóstwo userów, porządek na hubach, jednym słowem - miodzio. Jak dla mnie nie musi być. PozdroBrowarek nalej w pucharek C(_) - hmmm ... , bursta 31/12/04 21:54
nie musi być Exeem. Pozdro NoworoczneBrowarek nalej w pucharek C(_)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|