Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38308 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

lantech Palm switch 500, jak skonfigurować , malyy 2/11/05 11:57
...są dwa komputery, do swicha można podłączyć tylko jednego kompa, jak to ustrojstwo ustawić aby jednocześnie pracować mogły dwa kompy ( intrnet, udostępnianie katalogów ). Dziękuje za pomoc

Pozdrawiam Andrzej

  1. ??? , RusH 2/11/05 18:17
    swicza sie nie konfiguruje, to nie router

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. z innej beczki , kedlaw2 2/11/05 18:23
      swicza sie nie konfiguruje, to moze z innej beczki. Jak przy pomocy swicza polaczyc dwa komputery aby obydwa mialy rownoczesnie dostep do internetu. Obecnie po podlaczenie jednoczesnie dwoch pojawia sie komunikat o bledzie systemy (dwa komputery uzywaja jednego IP).
      Niepozostaje nic innego jak przelaczac kable od komputerow i korzystac na przemian, nigdy razem.
      pozdrawiam kedlaw2

      1. co tego , Birdman 2/11/05 19:48
        potrzebujesz routera

        ping?

        1. to wiem , kedlaw2 2/11/05 21:51
          jest to najprostrze rozwiązanie (zakup w sklepie), ale skoro mam swicza od osoby, ktorej ktos wczesniej konfigurowal polaczenia i wlasnie na nim dwa komputery laczyly sie z internetem rownoczesnie szukam kogos kto wie jak to zrobic.

          1. zmienić , ThY 2/11/05 22:06
            drugiemu IP? skoro oba maja takie samo - tak byc nie moze

            1. ok zmienic ale na jakie , kedlaw2 2/11/05 22:14
              Moj komp ma ustawienia takie jakie otrzymalem od dostawcy (Dialog) i dziala ok, w drugim kompie sa takie same ustawienia ale dziala internet tylko wtedy jak ja sie rozlacze.
              Wiem ze musi byc inne IP, ale operator daje tylko jedno, jakie wpisac na drugim kompie jak wpisac w ustawieniach ??.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL