Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 30814 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

podlaczenie sluchawek i audigy , piteerek 2/11/05 14:47
witajcie,


SB Audigy i glosniki 5.1 Creativa - to jest to, co robi dzwiek w moim kompie. Teraz z doszly do tego sluchawki ktorych chcialbym uzywac w czasie gdy, chce na przyklad grac nie przeszkadzajac innym domownikom. Jest jakas szansa podlaczenia jednoczesnie sluchawek i glosnikow i softowego przelaczania... mysle ze nie... rozdzielnik na jednym z wyjsc??? jak wlaczyc sluchawki i nie podlaczac ich za kazdym razem wchodzac pod stol...

ktos wie?

pozdrawiam,

Piotr

  1. trza miec , kubazzz 2/11/05 16:16
    panie takie cos jak ja, czyli glosniki [tez creative] ktore maja pilota z regulacja i wyjsciem na sluchawki.
    Poza tym nie ma innego rozsadnego wyjscia "zeby sie nie schylac".
    tzn jest, ale to tylko moja koncepcja wymyslona na szybko.
    Kupujesz przedluzach, podpinasz pod zielona wtyczke, wyciagasz go gdzies na gore biurka [gdzies zeby byl pod reka] i tam wpinasz glosniki lub sluchawki. Bez mielenia wtyczkami sie nie da tego zreoibc.

    SM-S908

  2. Ja mam , soyo 2/11/05 17:46
    inaczej.Głosniki i słuchawki mam wpiete równolegle przez trójnik.Słuchawki maja potencjometr.Gdy nie uzywam ściszony do zera,a odwrotnie wyłączam głośniki,wyłącznik w subie pod biurkiem pod ręką.

    soyo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL