Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41844 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[mobile.de]I szybkie pytanie odnosnie formy platnosci... , evil 3/11/05 15:07
Facet proponuje azebym wplacil zaliczke na www.Sicherhandel-Mobile.com

I teraz pytanie czy z tym serwisem jest wszystko ok, czy to moze jest jakis slynny przekret? ;>

Bo generalnie proponuje calkiem nie glupie rozwiazenie;

After you will make the deposit we will ship you the car on our costs. Or we will keep it for you until you will arrive here. When you will receive the car you will have an inspection period of 15 days and in that time you can drive the car anywhere you want...and go with it for inspection to any car service .After that the 15 days are over you will make your final decision regarding the purchase of this car.

TYle tylko,ze facet siedzi teraz w UK i nie bardzo wiem jak on mi chce to auto tutaj "ship"...

Wiec ze to tutaj to PL :/

Niby moge sie go popytac, ale to...no - na chwile obecna nie wiem czy ufac emu serwisowi od depozytow

Kurna no...taka okazja

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Ciekawe. , Pron! 3/11/05 15:38
    Wszystko pięknie, ładnie, bardzo fajna sprawa...
    Ale jak to ma działać w przypadku samochodów?
    Ktoś ci przywiezie to auto, da kluczyki, dokumenty i nara? :]
    Bo jak niby sprzedawca ma shipnąć to auto?
    Po za tym ten "system" zwany ESCROW (na allegro to też działa czy działało) bierze prowizję 1,2%.
    Nie wime, może ktoś miał z tym dokładniej do czynienia w przypadku samochodu.

    Slalom alejkom!

    1. Jeszcze... , Pron! 3/11/05 15:42
      ...teraz doczytałem że ESCROW nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia w czasie transportu i ubezpieczenie na czas transportu musi zapewnić sprzedający lub kupujący.
      Ale generalnie sprzedający wysyła auto do ciebie więc to jego zmartwienie jak to zrobi. Chyba że tobie się autko nie spodoba, to musisz mu je odesłać.

      Slalom alejkom!

  2. hmm , 0r8 3/11/05 16:19
    LOL, naiwnosc ludzka nie zna granic.
    w kazdym razie, nie polecam :>

    http://www.ford-probe.net/.../viewtopic.php?t=1509

    1. hmm , Pron! 3/11/05 17:35
      Niezły wał.
      Trzeba być czujnym jak surikatka w dzisiejszych czasach.

      Slalom alejkom!

  3. Re: , Kool@ 3/11/05 21:09
    Stary walek -nie plac zadnych pieniedzy bo na 99,9% jest stracisz.



    pozdr.

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL